Loteria Xiaomi i Visa – do wygrania pieniądze, hulajnogi i inne nagrody!

Loteria Xiaomi i Visa – do wygrania pieniądze, hulajnogi i inne nagrody!

Dziś uruchomiona została loteria Visa zorganizowana przy współpracy z polskim oddziałem Xiaomi. W jej ramach można wygrać różne nagrody, w tym 10 tysięcy złotych, hulajnogi Mi Electric Scooter Essential, głośniki, słuchawki i inne produkty Xiaomi. Co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji?

Przede wszystkim należy zakupić i aktywować telefon Xiaomi (w okresie od dziś, tj. 25 kwietnia 2022 roku, do 22 stycznia 2023 roku), a następnie się zarejestrować na stronie Visy. Po rejestracji i dodaniu naszej karty do Google Pay płacenie nią za pomocą tej aplikacji generuje nowe losy w loterii, które mogą zwiększyć nasze szanse na wygraną.

Pierwsi zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej 5 lipca br. Losowanie laureatów będzie odbywać się w 9 fazach, począwszy od czerwca. Regulamin można znaleźć w tym miejscu.

Czytaj też:  Można już sprawdzić Androida 13 beta na Xiaomi 12/Pro oraz Xiaomi Pad 5
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]