Xiaomi Smart Band 7 Pro potwierdzony. Premiera w poniedziałek

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Do serii opasek Xiaomi Smart Band 7 dołączy 4 lipca nowy przedstawiciel. Potwierdzono właśnie, iż tego dnia, podczas premiery smartfonów z serii Xiaomi 12S, pokazany zostanie model Xiaomi Smart Band 7 Pro.

Z oficjalnego posta marki na Weibo możemy dowiedzieć się głównie tego, iż nowa opaska będzie charakteryzować się dużym, kwadratowym ekranem (co zresztą potwierdza załączony film), a także ma przynieść “bardziej profesjonalne doświadczenia pod względem sportów i zdrowia”. Czy to oznacza na przykład dodanie wbudowanego GPS-a? Miejmy nadzieję, że tak, lecz nic w tej kwestii nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane. Byłoby jednak raczej dziwnym ogłaszanie wersji “Pro” i niezaimplementowanie tej funkcji (choć patrząc na poczynania w dziedzinie smartfonów nie zdziwi mnie już nic).

Do sprawy zdążył się już odnieść Digital Chat Station, publikując w chwilę po oficjalnym ujawnieniu nowej opaski zdjęcia jej wariantów kolorystycznych: białego i czarnego (powyżej). Stwierdził on w swoim poście, iż ulepszony został materiał, z którego wykonana ona wykonana. “Dodane zostały wszystkie funkcje, których się spodziewacie” – stwierdził enigmatycznie w swoim poście. Można chyba zatem przypuścić, że chodzi tu również m.in. o GPS. Czy tak rzeczywiście będzie, zapewne dowiemy się w niedługim czasie…

źródło: Weibo (linki w artykule)

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner