Xiaomi Mijia Three-door Refrigerator 213L, czyli trzydzwiowa lodówka

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Dziś rano na oficjalnej stronie Xiaomi Mall ogłoszono wprowadzenie nowej trzydrzwiowej lodówki pod nazwą Xiaomi Mijia Three-door Refrigerator 213L. Lodówka ta sprzedawana będzie w Chinach w cenie przedsprzedażowej 1099 juanów (około 717 zł), podczas gdy jej cena katalogowa wyniesie 1249 juanów (około 815 zł).

Xiaomi Mijia Three-door Refrigerator 213L

Jak możemy zauważyć, jest to trzydrzwiowa lodówka o łącznej pojemności 213 litrów. 125 litrów przewidziane jest jako główna przestrzeń chłodząca, w której to ukryte są również diody oświetleniowe LED o zimnej barwie. Poniżej znajdziemy mniejszą zamrażarkę o pojemności 30 litrów, a na samym dole ulokowano zamrażarkę główną o pojemności 58 litrów. Każde drzwi wyposażone są w stalowe zawiasy. Wymiary tego urządzenia to 52,4 cm szerokości, 58,2 cm głębokości oraz 180,8 cm wysokości, dzięki czemu zajmuje ona powierzchnię około 0,31 m². 

Według oficjalnych danych, temperaturę jej można regulować w siedmiu poziomach, co jest odpowiednie do przechowywania codziennych składników, takich jak napoje, owoce, czy też warzywa. Producent twierdzi, iż lodówka ta jest bardzo energooszczędna, a wydobywający się hałas podczas jej pracy to tylko 38 decybeli.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner