Xiaomi Mijia Mite Removal Pro z ekranem LED

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dziś rano Xiaomi wprowadziło do sprzedaży nowy produkt o nazwie Mijia Mite Removal Pro. Produkt ten sprzedawany będzie w Chinach w cenie 379 juanów około (około 244 zł).

Xiaomi Mijia Mite Removal Pro cechy i funkcje

Największą zaletą tego urządzenia do usuwania roztoczy jest to, że wykorzystuje cyfrowy ekran LED, ze wbudowanym inteligentnym systemem wykrywania zanieczyszczeń. Może on monitorować ilość roztoczy oraz kurzu z tkanin w czasie rzeczywistym, a inteligentny pierścień wykrywający zmieniając kolor w zależności od intensywności zanieczyszczeń, wyraźnie wyświetla aktualny ich poziom.

Mijia Mite Removal Pro jest wyposażony w wysokowydajny silnik o mocy 400 W, który może zapewnić do 14 kPa mocy ssania. Szerokość końcówki ssącej wynosi 20 cm. Ponadto, dzięki opatentowanej elektrycznej szczotce silnik obraca się z dużą prędkością, napędzając gumowy pasek z miękkim włosiem, wykonując do 48 000 obrotów na minutę.

Produkt ten wyposażony jest w lampę UV o długości fali 254 nm. Co ciekawe obsługuje on suszenie w temperaturze 55°C, a skuteczność filtracji, może osiągnąć 99%. Urządzenie to wykorzystuje fale ultradźwiękowe o określonej częstotliwości do działania na roztocza, które mogą hamować ich rozmnażanie. Pojemnik na kurz ma pojemność 0,5 l oraz zmodernizowany wygląd. Dla wygody użytkownika obsługuje on również demontaż jednym przyciskiem w celu łatwego usunięcia kurzu.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner