Xiaomi Mi Band 3 w oficjalnej dystrybucji w Polsce, Mi Box na wyprzedaży błyskawicznej

Xiaomi Mi Band 3 w oficjalnej dystrybucji w Polsce, Mi Box na wyprzedaży błyskawicznej

W Mi-home.pl oraz w autoryzowanym Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia od dziś dostępny jest Xiaomi Mi Band 3. Nowa generacja popularnej opaski fitness oferuje szereg udoskonaleń – w tym m.in. większy ekran OLED, obsługujący gesty.

Mi Band 3 oferuje ponad 30 funkcji, w tym m.in. czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie i in.

Nowy gadżet Xiaomi jest wodoodporny (5 ATM) – można w nim pływać i brać prysznic. Jest przy tym bardzo lekki (20 gramów), a bateria wystarczy na 20 dni pracy. Szczegółowe dane zgromadzone przez opaskę można przeglądać w aplikacji Mi Fit.

Czytaj też:  Cenzura: Xiaomi angażuje zewnętrzną firmę do sprawdzenia litewskiego raportu

Cena Xiaomi Mi Band 3 w oficjalnej dystrybucji to 149 zł. Standardowo urządzenie dostępne jest w zestawie z opaską w kolorze czarnym, dodatkowo można zakupić opaskę niebieską oraz czerwoną.

Wyprzedaż błyskawiczna – przystawka smart TV Xiaomi Mi Box

Xiaomi Mi Box pozwala zmienić niemal dowolny telewizor w smart TV. Działa w oparciu o system operacyjny Android TV 6.0 i obsługuje funkcję sterowania głosem oraz Google Cast, pozwalającą na łatwe przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor.

Urządzenie będzie dostępne na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl w poniedziałek, 10 września od godziny 10:00, w cenie 259 zł. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie