Xiaomi Mi Al Speaker drugiej generacji

Xiaomi Mi Al Speaker drugiej generacji

Xiaomi zaprezentowało dziś model drugiej generacji głośnika Mi AI, w którym ulepszono jakość dźwięku i wrażenia z użytkowania. Dostępny jest on w chińskiej przedsprzedaży w promocyjnej cenie 199 juanów, około 117 zł.

Podobnie jak jego poprzednik, nowy produkt jest wyposażony w sześć głośników pierścieniowych. Urządzenie umożliwia użytkownikom podłączenie dwóch, tych samych głośników, aby uzyskać dźwięk przestrzenny 360°, z obsługą stereo. Przy produkcji wykorzystano profesjonalne chipy audio produkowane przez Texas Instruments TAS5805 z obsługą automatycznej kontroli wzmocnienia i balansem dźwięku. Do tego dochodzi profesjonalne strojenie DTS i różne tryby audio w zależności od zastosowań. Wzbogacono go o głębsze basy oraz zmodernizowano jego konstrukcje. Niskie częstotliwości są teraz wyraźniej lepiej słyszalne niż w modelu poprzedniej generacji.

Głośnik umożliwia podłączenie wielu urządzeń do odtwarzania w tym samym czasie. Produkt obsługuje autorską platformę Xiaomi IoT, która ma dostęp do ponad 271 milionów inteligentnych urządzeń, a także obsługuje 89 platform IoT, w tym XiaoAI oraz Mijia Smooth Connection, umożliwiając połączenie z urządzeniem jednym kliknięciem.

Dzięki zastosowaniu najnowszego modułu Bluetooth Mesh Gateway, głośnik można podłączyć do setek urządzeń, takich jak zamki do drzwi, klimatyzatory czy oświetlenie. Nie zabrakło w nim też gniazda jack 3.5 mm. Daje on również możliwość konfiguracji za pomocą poleceń głosowych opartych na XiaoAI.

Czytaj też:  Jutro premiera Xiaomi Civi oraz Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro

Źródło: GizChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.