Xiaomi 13 Ultra: pokaz jeszcze w kwietniu

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Dziś Xiaomi i Leica wydały oświadczenie, w którym potwierdzono jedną kwestię związaną z niewydanym jeszcze Xiaomi 13 Ultra. Nowy smartfon marki zadebiutuje w Chinach jeszcze w tym miesiącu.

Pełny tekst oświadczenia

Strategiczna współpraca między Xiaomi i Leiką w dziedzinie globalnego obrazowania osiągnęła kolejny milowy krok, który ma dalekosiężne znaczenie.

Tym razem przygotowaliśmy najnowszy system optyki dla fotografii mobilnej, którego jeszcze nie było, podobnie jak najbardziej perfekcyjnych obiektywów Summicron, które kiedykolwiek stworzono dla tego segmentu. Po raz pierwszy różne moduły, od szerokiego kąta po teleobiektyw, osiągnęły stałe, znakomite możliwości optyki, które mogą być opisane jako “ceremonię dojrzewania mobilnego obrazowania”.

Wierzymy, że idealny obiektyw powinien mieć dużą przysłonę, kompaktowy rozmiar i wysoką jakość obrazowania w całym zakresie ogniskowych. Dzięki ciężkiej pracy i wysiłku obu zespołów i fani użytkownicy mogą się cieszyć wspaniałym doświadczeniem mobilnej fotografii.

Xiaomi 13 Ultra osiąga ten cel. To wielka przyjemność zarekomendować ten fantastyczny produkt stworzony przy współpracy Leiki i Xiaomi, który będzie dostępny globalnie.

Do zobaczenia w tym miesiącu!

komunikat Leiki i Xiaomi

W nawiązaniu do powyższej informacji Xiaomi przekazało, że globalna premiera nie będzie się pokrywać z chińską; Xiaomi 13 Ultra ma być dostępny poza Chinami “w nadchodzących miesiącach”.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner