[AKTUALIZACJA] Wkrótce premiera Xiaomi Mi 10T

Maciej Rosiński
3 komentarze

30 września, o godzinie 14:00 polskiego czasu, odbędzie się premiera online najnowszej serii smartfonów Xiaomi – Mi 10T. Wydarzenie będzie można śledzić na kanałach społecznościowych Xiaomi. 

Na tę chwilę, znane są jedynie niektóre szczegóły dotyczące specyfikacji technicznej: Niektórzy nie będą zadowoleni w kontekście mającego pojawić się w nim ekranu IPS, zamiast AMOLED. Ma to jednak zostać zrekompensowane odświeżaniem z częstotliwością 144 Hz i obsługą technologii MEMC (Motion Estimation / Motion Compesation) – funkcja automatycznego przewidywania ruchu na ekranie w celu zapewnienia większej płynności obrazu). Na pokładzie najbogatszej wersji, Mi 10T Pro, ma się też znaleźć Snapdragon 865, bateria 5000 mAh, pamięć operacyjna LPDDR5 i pamięć masowa zgodna z UFS 3.x, a także aparat z jednostką główną 108 Mpix.

Premierę smartfona będzie można śledzić online, na kanałach społecznościowych Xiaomi Polska. Bezpośrednie linki do transmisji, z polskimi napisami, pojawią się w niniejszym newsie krótko przed premierą.

Zgodnie z obietnicą… Premierę Xiaomi Mi 10T, będzie można śledzić w witrynach, dostępnych w poniższych linkach:

Źródło: informacja prasowa, informacja własna

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner