Wideorecenzja Mi5

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Wideorecenzja Mi5

Recenzja Xiaomi Mi5 przygotowana przez Majster Pirzu. Zapraszamy do oglądania.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • voythas

  Nie pomaga to w oczekiwaniu na otrzymanie mojego Mi5 Black :(

 • kurpiq

  :p ja zmieniłem z gold na white by mieć szybciej (jutro powinna być u mnie)

  • insane

   To taki męski kolor. Pasuje do rurek :-)

   • Zenderable

    zobacz sobie jak ubierali się gunsi czy metallica w latach 80 – w rurkach czy nawet spodniach skinny mieli więcej dziewczyn, fanów itd. niz ty będziesz miał przez całe życie. Biały telefon jest stylowy i owszem – może być męski, tak jak różowy.

    • insane

     Strasznie długo męczyłeś tą odpowiedź ale pewnie ciężko było coś sklecić z bajtlami w gimnazjum lub za dużo czasu spędzasz na expie. Czarny jest męski i to aksjomat. Biały jest dobry dla papy. A standardowo róż i biały dla dziewczyn. Nie spotkałem jeszcze faceta z krwi i kości z białym fonem, a co dopiero różowy. Pokolenie pestki z „Top model” heh. Fakt faktem są zwykle tańsze. Nie myl metali z rurkowiczami, emo i ze zniewieściałymi.. No nic… Idę z żoną i bajtlem na zakupy. Have fun kid n’ go to school //EOT.

     • Tom

      Widać, że masz kompleksy i nie czujesz się mężczyzną, jeśli Ci biały kolor przeszkadza :D Zapewne czarny z mnóstwem otłuszczonych odcisków brudnych palcy to jest to :) Niezły musi być z Ciebie nudziarz, jeśli masz tylko czarną garderobę.
      P.S.
      Aksjomat to pojęcie stosowane w matematyce,

     • insane

      Nom właśnie stoję w kącie i chowam się przed ludźmi :-) czytanie ze zrozumieniem się kłania młody człowieku. Odciski i brud na każdym widać. To drugie na białym jeszcze bardziej bystrzaku. Wniosek o czarnej garderobie z dupy wzięty no ale jakoś starałeś się z niskim IQ i pomocą wiki coś sklecić ale nie wyszło..bóó! Za ograniczenie aksjomatu do tylko matematyki przysługują Ci baty linijką. Tobie też //EOT bo szkoda słów :-) P. S. By nie było już spamu i flame oraz offtop to czekam na wersję pro bowiem stosunek ceny do wydajności przy innych flagowcach będzie bardzo ciekawy…

     • Zenderable

      Nie męczyłem nic, bo nie mam czasu – piszę to co myślę. Akurat Radek Pestka to najgorszy typ. O takich mi nie chodzi. Już prędzej Andre, Samuel są lepszymi typami. Nie chodzę do gimnazjum kolego i widzę że widocznie nie znasz życia, jeśli nie widziałeś „faceta z krwi i kości”z białym telefonem (cholera, przecież to jest tylko kolor). Telefon nie jest żadnym wyznacznikiem to po pierwsze, a po drugie to jest XXI wiek. Jeśli ktoś potrafi się ubrać, to jest dobrze. Nie mówię o takich dziwnych strojach, nie mówię o żadnych emo.. Nie próbuj udawać bystrzaka w internecie, bo nie o to tu chodzi. Moim zdaniem taki typ w dresach, co codziennie pod blokiem chleje, pali i nie ma celu w życiu to nie jest facet. Myślę, że dobrze jeśli facet o siebie zadba, ogoli się tu i ówdzie, ubierze się dobrze, użyje chociaż jakiegoś dezodorantu, żeby nie jechać zapaszkiem z daleka. Chyba, że kobieta woli jak ktoś ma „krzaki w pachach i las niżej” – nie neguję, są przecież takie, niektóre nawet same się nie golą. „Idę z żona i bajtlem na zakupy”, wyżej wspominasz o „expie” – czyżbyś zrobił sobie jakąś rodzinkę w Simsach? Pomyśl, zanim zaczniesz kogoś obrażać.

     • insane

      Wszystko ładnie i już chciałem odpisać ale musiałeś na koniec znowu głupio napisać. Tym razem durny odnośnik do simsów echh :/ Specjalnie o tym wspomniałem by uzmysłowić Ci mój wiek, że pomimo nic nie znaczącego konta do komentarzy masz do czynienia z dość wiekową osobą :-) A to konto specjalnie jest incognito. Myślę więc jestem… i niestety pomimo dużej racji koloru akurat komórki ma większe znaczenie niż T-shirt. Biały fon w ręce faceta np. Metalowca lub biznesmana w fajnym gajerze np. granat próchnika wygląda źle
      … Ot co. W ręce mojej żony taki note pro będzie git ale w mojej czarny note wersja zwykła.

   • emanek

    ja mam czarny z bambusową klapką tzn że dziewczyny wiedzą że mam rozmiar afroamerykański? :roll:

 • fntzzz

  Z tego co wiem to Meizu Pro 6 jeszcze na rynku nie ma, a w wideo co rusz o nim mowa…

 • insane

  Majster Pirzu: mam nadzieję, że to przeczytasz bo na YT nie chce mi się robić konta.
  Tam z takim nerdem robiłeś porównanie ostatnio Mi5 i Galaxy S7. Czemu nie wspomniałeś o diodzie IR oraz innych przewagach Mi5 w tym również i ceny. Za jeden S7 masz 2 sztuki Mi5… i to chyba najbardziej dobitna przewaga Mi5, który tak szczerze ustępuje tylko brakiem wodoszczelności…

 • Foorio
 • voythas

  Szperam i szperam w sieci i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Acid, orientujesz się kiedy startuje premiera tych wyższych serii Mi5? Cały czas mam status ‚Paid’ na ibuygou.com i nic a nic się nie rusza :< Już półtora miesiąca mija od zamówienia.

  • Wonsz

   Musisz czekać i niestety tam działa zasada jak będzie to będzie. Nie wiedzą kiedy coś będą mieli, w jakiej ilości.

   • voythas

    Dzięki za odpowiedź :<