Walentynkowa wyprzedaż produktów Xiaomi w Mi-home.pl

Walentynkowa wyprzedaż produktów Xiaomi w Mi-home.pl

Od 8 do 14 lutego w internetowym sklepie Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia na klientów czeka szereg promocji, dzięki którym popularne produkty Xiaomi będzie można kupić w dużo niższych cenach.

Wyprzedażą objęte będą produkty ekosystemowe oraz akcesoria:

  • Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S wraz z zapasowym filtrem antybakteryjnym HEPA. Cena: 799 zł zamiast 868 zł.
  • Opaska fitness Mi Band 3 wraz z dwoma zamiennymi paskami w kolorze niebieskim i pomarańczowym. Cena: 149 zł zamiast 188,98 zł.
  • Mi Power Bank Pro Gold 10000 mAh. Cena: 99 zł zamiast 129 zł.
  • Lampka nocna RGB Mi Bedside Lamp Gold. Cena: 199 zł zamiast 249 zł.
  • Zestaw ręczników ZSH Face & Bath Towels. Cena: 149 zł zamiast 199 zł.
  • Poduszka podróżna 8H Travel U-Shaped Pillow (Grey / Beige). Cena: 59 zł zamiast 79 zł.
Czytaj też:  Cenzura: Xiaomi angażuje zewnętrzną firmę do sprawdzenia litewskiego raportu

Wyprzedaż rozpocznie się 8 lutego o godz. 10.00 i potrwa do 14 lutego do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowa wyprzedaż błyskawiczna

Dodatkową promocją, dostępną w internetowym sklepie Mi-home.pl, jest wyprzedaż błyskawiczna głośnika Mi Bluetooth Speaker Basic 2 White. We wtorek, 12 lutego o godzinie 10:00 jego cena zostanie obniżona z 99 do 69 zł. Promocja potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów.Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

******************************************

O ABC Data S.A.

ABC Data S.A. jest wiodącym dostawcą sprzętu i usług IT oraz elektroniki użytkowej w regionie CEE. Jako jedyna firma w branży działa bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka z powodzeniem kreuje rynkowe trendy i systematycznie rozbudowuje swoje portfolio o produkty z obszaru nowych, innowacyjnych technologii. Dzięki wieloletnim inwestycjom w internetowe platformy obsługi klientów, dystrybutor zajmuje dziś czołową pozycję w zakresie internetowej sprzedaży B2B. W latach 2009 – 2017 ABC Data została siedmiokrotnie wyróżniona, jedną z najważniejszych w branży, nagrodą EMEA Channel Academy dla najlepszego dystrybutora regionu CEE. Jako pierwsza firma z Polski została członkiem GTDC, prestiżowego stowarzyszenia największych dystrybutorów IT na świecie. Od 2010 roku jest też notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj też:  Tuż przed premierą wyciekły zdjęcia Amazfit GTR 3 i GTR 3e?

O Xiaomi

Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun. Wierzy on, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny. W tym duchu też tworzymy i oferujemy niezwykłe urządzenia, oprogramowanie oraz usługi internetowe dla i z pomocą fanów Mi. Ich opinie uwzględniliśmy przy produkcji m.in. Mi Note Pro, Mi Note, Mi 5, Redmi Note 3, Mi TV czy Mi Band. Dzięki sprzedaży ponad 70 milionów smartfonów w 2015 r. i udostępnieniu swoich produktów w takich państwach jak Tajwan, Hong Kong, Singapur, Malezja, Filipiny, Indie, Indonezja i Brazylia, Xiaomi rozwija swoją działalność na całym świecie, stając się tym samym globalną marką.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.