To już pewne: Xiaomi 13 i MIUI 14 z premierą w tę niedzielę!

Kacper Skrzypek
4 komentarze

Xiaomi oficjalnie potwierdziło plotki, o których informowaliśmy Was wczoraj. Na profilu marki w serwisie Weibo pojawiła się grafika, z której możemy się dowiedzieć, że pokaz nowej serii smartfonów oraz nakładki MIUI 14 odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia, o godz. 19:00 czasu chińskiego (12:00 w Polsce).

To dość nietypowa data, przynajmniej jeżeli chodzi o Xiaomi; nie przypominam sobie, aby pokazy nowych urządzeń tej firmy odbywały się w weekend (przynajmniej w ostatnich latach). Mamy zatem ciekawy precedens.

Innowacyjna obudowa?

Xiaomi udostępniło także film, który prezentuje możliwości nowego materiału, z którego wykonano obudowę urządzeń serii. Zdaniem firmy, “nanoskóra” rozwiązuje problemy z zabrudzeniami telefonów i umożliwia bardzo łatwą zmianę koloru smartfona.

Poza serią Xiaomi 13 i nakładką MIUI 14 możemy się spodziewać również słuchawek Xiaomi Buds 4 i serii zegarków Xiaomi Watch S2. Ma też się pojawić nowy głośnik. O MIUI 14 wiadomo już prawie wszystko; na naszym portalu przekazywaliśmy Wam listę zmian, jaką uzyskaliśmy z serwerów Xiaomi. Porównanie do MIUI 13, jak również informowaliśmy, pojawi się w momencie, gdy będziemy mieć pierwsze ROM-y z MIUI 14 od Xiaomi.eu.

Przypomnijmy, iż pierwotnie premiera miała się odbyć 1 grudnia, lecz została odwołana ze względu na śmierć byłego prezydenta Chin, Jiang Zemina.

źródło: Weibo

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner