Świąteczny konkurs od Xiaomi.com

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Świąteczny konkurs od Xiaomi.com

Xiaomi.com ogłosiło konkurs na najlepszy motyw Świąteczny / Noworoczny. W rezultacie do wygrania jest kilkanaście nagród, w tym urządzenie mobilne Xiaomi MI-One. Poniżej znajdziecie zasady konkursy i wszystkie inne informacje, potrzebne do wzięcia w nim udziału.

Zasady
 • Zaprojektuj Świąteczny bądź Noworoczny motyw do MIUI i spakuj go do formatu .mtz.
 • Konkursowy motyw musi posiadać własny lockscreen, tapety oraz przynajmniej 20 ikonek (dialer, SMS, kontakty, przeglądarka, kalenedarz, GMail, menadżer plików, market, kopia, ustawienia, muzyka, galeria, aparat, pogoda, kalkulator, mapy, notes, zegar, dyktafon, menadżer motywów).
 • Dodatkowo docenione zostanie przygotowanie interfejsu dla SMSów, dialera, paska powiadomień i tym podobnych. Nie są jednak one wymagane do uczestnictwa w konkursie.
 • Autor musi posiadać prawa autorskie do swojej pracy – tzn. nie może czerpać z prac innych autorów motywów.

Jak wziąć udział
 1. Należy dodać wpis w tym temacie na forum Xiaomi o tytule „【Theme Competition】 nazwa własna” i załączyć plik .mtz. Można również podesłać motyw na adres [email protected]
 2. Motyw może być edytowany i podmieniany aż do upłynięcia ostatecznego terminu zgłaszania prac.
 3. Jeden twórca może zaprezentować kilka prac. Jeśli motyw będzie tworzony zbiorowo, autor musi mieć zgodę pozostałych twórców.
 4. Wynik konkursu będzie zależny: w 70% od ocen użytkowników forum, a w 30% od oficjalnej opinii administracji MIUI.
 5. Po opublikowaniu pracy, jej właściciel powinien wyrazić zgodę na pobieranie i użytkowanie motywu przez użytkowników systemu. Zwycięzca musi przekazać prawa autorskie do motywu na rzecz Xiaomi.
Nagrody

Terminy
 • Zgłaszanie prac: 26.11.2011 – 25.12.2011
 • Oceny zamieszczonych prac: 26.12.2011 – 02.01.2012
 • Ogłoszenie zwycięzców: 3 stycznia 2012 r.
Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Należy dodać wpis w „tym temacie” na forum Xiaomi o tytule… – odnośnik nie działa ;)
  Co dokładnie trzeba do nich napisać, żadnych własnych danych typu imię, nazwisko, kraj itd.?

  • Dzięki, poprawione.

   Nie sądzę, aby była taka potrzeba. Jeśli wyślesz maila to pewnie, możesz dodać takie informacje. Ale piszą, że „motywy będą identyfikowane po nicku twórcy”, dlatego nawet jak wyślesz kilka różnych themów to ważne żeby nick był taki sam.

   Jeśli nie będziesz śledził ich forum (a cięzko, bo po chińsku), to pewnie warto załączyć maila.