Rusza kolejna edycja konkursu Xiaomi Explorers

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Ruszyła kolejna edycja Xiaomi Explorers – konkursu popularnego wśród fanów marki.  Znajdź ciekawe detale, wymyśl poruszającą historię i opisz ją. Stwórz swoją opowieść uchwyconą na zdjęciu i wygraj flagowy smartfon.

Xiaomi zaprasza swoich fanów oraz sympatyków tej marki do udziału w kolejnej edycji autorskiego popularnego i ciekawego konkursu Xiaomi Explorers. Każdy wie, że jeden obraz może być wart więcej niż tysiąc słów, ale nie każdy ma oko do obrazowej opowieści. Dla wszystkich odkrywców ciekawych obrazów, symboli, opowieści, mitów i emocji przedstawianych na fotografiach czeka nie lada gratka. Do dnia 9 października (do godz. 23:59:59) należy przesłać Wasze opisy zdjęcia wykonanego najnowszym smartfonem Xiaomi. Interpretacja tekstowa powinna zawierać opis historii wyłaniającej się z poszczególnych kadrów czy też Wasze pomysły na historie ukryte w fotografii. Wystarczy je samemu odkryć i dowolnie, lecz barwnie zinterpretować!

Zasady udziału w konkursie Xiaomi Explorers

Jaką historię widzisz na zdjęciu? Przyjrzyj się detalom i przedstaw swoją interpretację w formie tekstowej. Aby wziąć udział w konkursie Xiaomi Explorers, należy uważnie przyjrzeć się zdjęciu zamieszczonym na stronie https://mi-home.pl/event/xiaomiexplorers/. Następnie wymyślić własną historię i opisać ją tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna, ciekawa oraz wciągająca. Swój opis historii ze zdjęcia, należy zamieścić we własnym nowym, oddzielnym poście na polskim forum Xiaomi Community, a po ich publikacji link do tego opisu zamieścić w komentarzach do tego głównego wątku konkursowego na tym forum. W konkursie można zgłosić tylko jedną odpowiedź. Na stronie konkursowej znajdziecie szczegółowy regulamin i zasady uczestnictwa.

Źródło: informacja prasowa Xiaomi

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner