Roborock S8 Pro Ultra oferuje duże możliwości

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Asortyment odkurzaczy marki Roborock znajduje się z reguły w wyższym przedziale cenowym. Na trwających targach CES 2023 firma, która od września 2014 roku jest członkiem ekosystemu Xiaomi zaprezentowała najnowszą serię robotów odkurzających Roborock S8 Pro Ultra.

Roborock S8 Pro Ultra

Zeszłoroczny model Roborock S7 MaxV Ultra był flagowym modelem firmy i uzyskał całkiem dobre wyniki recenzentów, jak i użytkowników.

Wszystkie roboty z serii Roborock S8, czyli S8 Pro Ultra, S8+ i standardowy S8 mają teraz ulepszoną wydajność ssania, wynoszącą 6000 Pa, czyli prawie o 900 Pa więcej niż zeszłoroczne modele. Dostają one również nowy system unikania przeszkód, co jeszcze bardziej ułatwi poruszanie się robota pomiędzy zabawkami czy też kablami leżącymi na podłodze.

Roborock S8 Pro Ultra wyposażono w podwójnie wibracyjną stopkę mopującą i dwie gumowe szczotki aktywujące się w trybie samego mopowania. Jego poprzednik mógł podnosić wyłącznie samego mopa, na przykład podczas odkurzania dywanów. S8 Pro Ultra to także dobry wybór jeśli chcesz korzystać ze wszystkich zaawansowanych i wygodnych funkcji samooczyszczania, ponieważ może on automatycznie opróżniać pojemnik na kurz. Do sprzedaży trafi on zarówno w białym, jak i czarnym kolorze.

Źródło: androidpolice

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner