Redmi telefon do gier z bonusem

Redmi telefon do gier z bonusem

Producent przymierza się do zaprezentowania pierwszego smartfona do gier w swojej historii. Do tej pory Redmi nigdy nie zamierzało produkować urządzenia dedykowanego dla branży gier wideo. Polityka firmy zawsze opierała się na stosunku jakości do ceny. Producent informuje, iż znajdzie się w nim aparat z nowymi możliwościami.

Wang Teng Thomas ujawnia pierwsze szczegóły. Oświadczył on iż, będzie to telefon z przeznaczeniem do gier wyposażony w potężny nowy procesor MediaTek Dimensity 1200. Procesor ten charakteryzuje się bardzo dużą mocą obliczeniową przy niewielkim zużyciu energii. Smartfon ten ma posiadać najnowszy, najbardziej zaawansowany technologicznie obiektyw makro, o czym świadczy upublicznione przez niego zdjęcie.

Przeprowadziliśmy testy tego procesora. Urządzenie będzie również mistrzem fotografii.

i na dowód pokazuje nam pierwsze zdjęcie makro wykonane tym obiektywem.

Obiektyw makro w Mi 11 to jedna z podstawowych funkcji aparatu, którą Xiaomi niedawno zaprezentowało. Z najnowszych wiadomości wynika, że Redmi podąża również w tym kierunku o czym świadczy powyższe zdjęcie. Smartfon ten powstaje głównie z myślą o graczach, lecz jak możemy zauważyć producent próbuje wdrążyć więcej nowych, technologicznych rozwiązań do tego urządzenia. Na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów. Patrząc wstecz na poczynania firmy, możemy spodziewać się zaskakujących rozwiązań, a co przy tym, idzie w niewygórowanej cenie.

Czytaj też:  Xiaomi nie pracuje nad MIUI 13.5. Prawda na temat ujawnionego loga

Źródło: XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.