Redmi Note 12 Turbo, kolejny model w rodzinie tej serii

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dziś za pośrednictwem portalu Twitter nasz redakcyjny kolega Kacper Skrzypek poinformował o odnalezieniu kolejnego modelu z rodziny Redmi Note 12, tym razem jest to smartfon Redmi Note 12 Turbo o nazwie kodowej marble.

Redmi Note 12 Turbo (marble)

Oczekuje się, że to nowe urządzenie będzie smartfonem średniej klasy z wieloma imponującymi funkcjami oraz udoskonaleniami takimi jak wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, wydajny procesor czy też zaawansowany systemem aparatów. Najprawdopodobniej będzie on działać pod kontrolą najnowszej wersji Android 13 z nakładką MIUI 14 wprowadzającą szereg ulepszeń oraz usprawnień względem poprzedniej MIUI 13.

Smartfon ten wywołał już spore poruszenie w sieci i rodzi wiele spekulacji dotyczących jego specyfikacji sprzętowej. Niektórzy uważają, że może to być nowy flagowy smartfon, podczas gdy inni sądzą, iż może to być urządzenie ze średniej półki o imponującej specyfikacji oraz dobrej cenie.

https://twitter.com/kacskrz/status/1612319669242806273?s=20&t=UrQCjGS4pYm4hEVXNYZgJw

Z pewnością niebawem w internecie pojawi się więcej informacji dotyczących tego modelu, jego konfiguracji, cenie oraz dacie premiery. Z pewnością poinformujemy Was o tym w kolejnych artykułach.

Źródło: Twitter

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner