Prototyp smartfona “Comet” od Xiaomi

Prototyp smartfona “Comet” od Xiaomi

Comet. Tak brzmi nazwa prototypowego smartona Xiaomi, która jak dotąd nie ujrzała światła dziennego w sensie telefonu dostępnego w sklepach.

Ciekawostką jest fakt, że zdjęcia zostały udostępnione przez osobę, która zakupiła ten prototyp. Smartfon jest tak naprawę niedokończonym projektem, być może którejś z wersji Black Shark.

Telefon jest wyposażony w ekran LCD, a jego sercem jest układ Qualcomm Snapdragon 710, wspomagany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci masowej. Na pokładzie Xiaomi Comet znalazło się ogniwo zasilające o pojemności 2900 mAh oraz moduł Bluetooth 5.0. Smarton jest wyposażony w aparat główny, składający się z układu z matrycą 12 Mpix plus dodatkowy obiektyw z matrycą 2 Mpix. To wszystko wspomaga dioda doświetlająca LED.

Czytaj też:  MIUI 21.9.22

Na uwagę zasługuje fakt, że telefon posiada certyfikację IP68, czyli coś, czego do dzisiaj brakuje smartfonom wychodzącym z linii produkcyjnych Xiaomi. Masywna obudowa panelu tylnego, na którym znajduje się czytnik linii papilarnych, przypomina nieco gamingowe smartfony ASUS.

Jak wspomnieliśmy, prawdopodobnie jest to jedna z prototypowych wersji modelu z serii Black Shark. Czy jej pojawienie się na rynku mogłoby zmienić kierunek, jakim ta linia produktowa podąża…?

Źródło i fot.: Gizmo China

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.