Premiera słuchawek Redmi Buds 4 oraz Redmi Buds 4 Pro

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Na dzisiejszej konferencji Redmi zaprezentowano kolejną generację słuchawek bezprzewodowych Redmi Buds 4 i Buds 4 Pro.

Są to słuchawki douszne posiadające certyfikat odporności na zachlapania oraz kurz IP54. Pozwalają one na sterowanie różnymi funkcjami poprzez dotknięcie jednej ze słuchawek.

Oba modele wyposażone są w dynamiczny przetwornik 10 mm i oferują redukcję szumów na poziomie 35 dB. Natomiast wariant Pro oferuje jakość dźwięku HiFi oraz wirtualny dźwięk stereo z redukcją szumów do 43 dB, co sprawia, iż jest w stanie lepiej tłumić szum wiatru.  Redmi Buds 4 Pro wspierają tryb niskiego opóźnienia — ma ono wynosić 59 ms. Wariant zwykły komunikuje się z urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.2, zaś Pro – 5.3.

Słuchawki Redmi Buds 4 na jednym ładowaniu umożliwiają pracę do 6 godzin, zaś wariant Pro – do 9. Etui ładujące wydłuża ten czas odpowiednio do 30 i 36 godzin.

Redmi Buds 4 wyceniono w Chinach na kwotę 199 juanów (około 127 zł), podczas gdy za Buds 4 Pro trzeba zapłacić 369 juanów (około 257 zł). Oba modele słuchawek TWS dostępne są w przedsprzedaży, regularna sprzedaż zacznie się w Chinach od 30 maja. Standardowy wariant dostępny jest w kolorach White i Light Blue, natomiast model Pro sprzedawany jest w kolorach Polar Night i Mirror Lake White. 

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner