Premiera Mi5 na MWC w Barcelonie

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Premiera Mi5 na MWC w Barcelonie

Hugo Barra poinformował wszystkich fanów na swoim facebooku o planowanym pokazie nowego Xiaomi Mi5 podczas targów MWC w Barcelonie. Premiera Mi5 odbędzie się więc jednocześnie w Hiszpanii i Pekinie 24 lutego 2016.

Przekaz live z pokazu w Pekinie będzie można oglądać za to na iBuyGou.com i forum en.miui.com.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Korni

  Super

 • Zenderable

  Czy to oznacza, że Xiaomi otwiera się na więcej rynków niż tylko Chiny?

  • Nie i nie należy tego tutaj tak głośno wymawiać, ponieważ nasze „media” lubią chwytać takie tematy bez zrozumienia. Na razie to pokaz telefonu na MWC. Może to zapowiadać jakieś nowe plany na ten rok ale nic nie jest potwierdzone. Poza tym Xiaomi jest otwarte na więcej rynków od dawna. Sprzedaż jest prowadzona w Indiach, Filipinach, Singapurze czy Indonezji. To MWC to takie granie pod publikę bo najwyższy czas stanąć tam wraz z innymi.

   • fntzzz

    Ja nie na temat, ale pytanie mam bo w sumie rzadko z kamery korzystam w Mi Note Pro i zauważyłem, że kręcenie filmów niezależnie w jakiej rozdzielczości to nieporozumienie. Odnalazłem też to (http://en.miui.com/thread-182997-3-1.html) i widzę, że nie tylko ja mam podobnie, wiadomo coś na ten temat? Jak temu zaradzić?

    • insane

     Pod news o Mi5 szacun. Idź na forum z tym…

   • Zenderable

    Masz rację, potem się robi niepotrzebny szum (np. oznaczenie CE, kto jest na bieżąco, to wie o co chodzi). W sumie niech się reklamują, im więcej osób pozna telefony Xiaomi, tym lepiej. Co do tego „więcej rynków” – w sumie chodziło mi o USA i Europę, ale nie wiadomo jak to jest z patentami, jak dla mnie niech zostaje tak jak jest, bo jeśli wprowadzą swoje urządzenia do nas, to będzie tylko drożej przez te nasze „super” podatki… więc i tak by trzeba zamawiać zza granicy :)

    • insane

     Dokładnie jestem tego samego zdania.. Kto chce to potrafi sprowadzić bez „taxów”:-) mnie ciekawi czy faktycznie będzie szajsungowo podobny przycisk fizyczny z czytnikiem linii papilarnych pod ekranem. Bo to trochę słabo wyglądało…

 • lelu

  Jak ta konferencja moze sie miec do cen mi4c? Tzn konferencja=nowy model MI czy nie? Bo nie wiem czy wsztrzymac sie z kupnem Mi4c czy brac juz teraz…

  • Araa

   podłączam się do pytania

 • werrew77