Polskie ceny POCO F4 i X4 GT ujawnione przed premierą

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Dziś nieco przez przypadek polski dystrybutor urządzeń Xiaomi, sklep mi-home.pl, ujawnił oficjalne polskie ceny nowych smartfonów POCO, które będą mieć premierę za dwa dni: POCO F4 i POCO X4 GT.

Smartfon z przedrostkiem “X”, będący rebrandingiem znanego już z Chin Redmi Note 11T Pro, został wyceniony na 1899 złotych w wersji z 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej, zaś za dodatkową przestrzeń (256 GB pamięci) trzeba będzie dopłacić kolejne sto złotych. Sklep wycenił POCO F4, czyli odrobinę zmieniony na rynkach globalnych Redmi K40S, na kwoty: 2199 złotych w wersji 6/128 GB i 2399 złotych w wersji 8/256 GB.

Jak na zmianę głównego aparatu (z 48 na 64 Mpx), dodanie optycznej stabilizacji obrazu oraz nieco szybszego ładowania (67 watów), bo do tego właściwie składają się wszystkie większe różnice między POCO F3 a F4, wycena nowego sprzętu z serii F wydaje mi się zdecydowanie przesadzona, zwłaszcza że poprzednika można teraz złapać w cenie ok. 1300 złotych. Rozumiem inflację, wojnę za wschodnią granicą, kryzys dotyczący szeroko pojętej elektroniki i inne przyczyny, dla których ceny mogły pójść do góry, ale w mojej opinii doszliśmy już w tej kwestii do granic absurdu. Z kolei POCO X4 GT może być, jak sądzę, ciekawą propozycją w swojej cenie – czy tak będzie, pokaże czas…

źródło: gsmarena via GSMManiak

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner