POCO M4 5G to Redmi Note 11E w innej obudowie?

POCO M4 5G to Redmi Note 11E w innej obudowie?

Dziś wydane zostało oficjalne oprogramowanie MIUI dla zaprezentowanego dwa tygodnie temu w Chinach modelu Redmi Note 11E. Dzięki niemu wiemy już, pod jakimi innymi nazwami należy się spodziewać tego smartfona na innych rynkach.

Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, iż będą to nazwy:

  • Redmi 10 5G,
  • Redmi 10 Prime+ 5G,
  • POCO M4 5G.

To, że właśnie takie nazwy odnalazłem w kodzie, nie oznacza, że wszystkie z nich będą miały umocowanie na przykład w Europie. Prawdopodobne jest jednak, że przynajmniej dwie z omawianych nazw mogą się u nas pojawić (zakładając, że w Europie będą dwa modele: 22041219G i 22041219PG, jednym z nich może być Redmi 10 5G, a drugim właśnie POCO M4 5G; Redmi 10 Prime+ 5G jest raczej przeznaczone na Indie). Zera znajdujące się w kodzie są spowodowane tym, że Xiaomi celowo zaciemnia kod aplikacji, aby utrudnić ich analizę i wyciek m.in. tych informacji.

Skoro omawiane nazwy dzielą oprogramowanie, będą też w dużym stopniu dzielić specyfikację: ekran 6,58 cala Full HD+, procesor Mediatek Dimensity 700, baterię 5000 mAh czy aparat 50 Mpx. Kiedy zostaną one wydane? Najpewniej niebawem — myślę, że powinniśmy się tego spodziewać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Czytaj też:
Polskie ceny POCO F4 i X4 GT ujawnione przed premierą

źródło: informacja własna

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]