Plebiscyt Tech Awards 2016

Plebiscyt Tech Awards 2016

Komputer Świat i Onet startują z kolejną edycją Tech Awards. Spośród kilkuset zgłoszeń redakcje nominowały 10 najlepszych smartfonów. Xiaomi i Huawei jako jedyni mają po 2 ‘reprezentantów’.
W przypadku Xiaomi to jest Mi 5 oraz Redmi Note 3.

https://techawards.onet.pl/Smartfony

Od środy 9 listopada na stronie https://techawards.onet.pl/ trwa głosowanie na najlepsze produkty technologiczne 2016 roku – w każdej z 10 kategorii można oddać 3 głosy.

zrzut-ekranu-z-2016-11-15-22-27-49

Nominacje w Tech Awards

W dosyć trudnym procesie redakcyjnym, na bazie kilkuset zgłoszeń od Państwa, naszych Czytelników oraz dziennikarzy i redaktorów, w każdej kategorii wyłoniliśmy 10 produktów, które według nas zasługiwały najbardziej na nominację. Jedynym odstępstwem od tej reguły jest kategoria Sprzęt dla graczy – ograniczenie liczby nominacji do 10 okazało się w niej niemożliwe. Niestety, narzucone ograniczenie sprawiło, że często musieliśmy podejmować trudne decyzje i stawiać wyłącznie na produkty najlepsze i najbliższe użytkownikom.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na MI 11i i Redmi K40 Pro?

Gala z ogłoszeniem wyników

Głosowanie potrwa do 27 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali w Centrum Nauki Kopernik 12 grudnia 2016 roku (start o 17.30). Już teraz zapraszamy na Galę i zarezerwowanie sobie w kalendarzu czasu na to wydarzenie.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.