Nowy produkt Xiaomi – multi-pilot

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Nowy produkt Xiaomi – multi-pilot

Firma Xiaomi zaprezentowała nowe urządzenie – Mi Smart Home Media Control Center – powstałe w oparciu o crowdfunding. Urządzenie to ma na celu integracje wszystkich innych urządzeń w domu, którymi sterujemy za pomocą rozmaitych pilotów. Za pomocą rozwiązania zaproponowanego przez Xiaomi, będziemy mieć możliwość obsługi ich wprost z aplikacji na naszym smartfonie.

Urządzenie wysyła sygnał w obrębie 360 stopni i zasięgu do 20 metrów. Wedle zapewnień producenta, system wspiera aktualnie około 6 tys. produktów różnych marek. Mi Smart Home MCC waży niespełna 90g ma wymiary 100 x 25 mm, zasilane jest kablem USB i obsługuje WiFi w standardzie b/g/n.

Produkt nie trafił jeszcze do oficjalnej sprzedaży, ale na iBuyGou ruszyły już pre-ordery w cenie 29$.

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • pozdro

  6000 tys. = 6mln.

  • Poprawione. Dzięki.

 • Ari9310

  Taki stacjonarny i zdalnie sterowny pilot na podczerwień do wszystkiego w zasięgu wzroku? ;P
  hmm… zamiast kilku pilotów wystarczy takie coś na stoliku + smartfon w ręku i w zasięgu domowej sieci wifi. No nie wiem, nawet jeśli to powinno mieć wbudowany akumulator co by tak mogło sobie stać całymi tygodniami + jakiś port usb żeby okazyjnie telefon podładować

  • wajdzik

   Poczytaj o logitech harmony. Całkiem sprawnie to działa.

 • lucypher

  Bardzo dobra cena porównując z Logitechem Harmony Hub.

 • Szemo Szemownik

  Zaczeli by lepiej sprzedaż osobno tego Soundbara z subwooferem od Mi TV. Chętnie bym to nabył.

 • Filo301

  @Acidd:disqus:(WiFi w standardzie b/g/h.) Powinno być b/g/n.