Nowe wieści o Mi Band 7

Kacper Skrzypek
5 komentarzy

W najbliższych miesiącach powinniśmy się spodziewać premiery kolejnej odsłony opaski Xiaomi, Mi Band 7. W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące funkcji, które w niej się znajdą. Uzyskano je dzięki analizie oprogramowania przeznaczonego właśnie dla tego produktu.

Jak podaje Magical Unicorn, czyli człowiek zajmujący się różnego typu modyfikacjami do produktów Xiaomi i Huami, oznaczenie nowego modelu opaski Xiaomi Smart Band 7 to M2129B1 oraz M2130B1. Ten pierwszy model przeszedł już certyfikację w indonezyjskim urzędzie POSTEL.

Z pewnością opaska będzie też nieco większa, na co wskazuje większa rozdzielczość ekranu (192 × 490 pikseli, gdzie Mi Band 6 miał 152 × 486 pikseli). Wiadomo również, iż nowy produkt będzie umożliwiał, przynajmniej dla kilku tarcz zegarków, skorzystanie z trybu Always on Display.

Według informacji uzyskanych z oprogramowania znajduje się tam ponad 300 emotikon i około 130 ikon powiadomień. Prawdopodobnie będzie można również przebierać w różnych rodzajach aktywności sportowych.

Niewiadomą pozostają jeszcze niektóre funkcjonalności, które pojawiały się w starszych generacjach opasek, lecz nie uświadczyliśmy ich w nowych produktach. Znajdują się one w tłumaczeniu tej opaski, co jednak nie oznacza, że na 100 procent znajdą się one w finalnym produkcie. Mowa tu o wbudowanym GPS-ie, inteligentnym budziku wybudzającym użytkownika pół godziny przed zaplanowanym alarmem czy zabezpieczeniu opaski hasłem.

Nowe rzeczy, które najprawdopodobniej jednak pojawią się w tej opasce, to – oprócz wspomnianego trybu Always on Displaynowe tryby oszczędzania baterii, w ramach których opaska będzie tylko rejestrować kroki i dane dotyczące snu, a także wsparcie dla “siódemki” w aplikacji Zepp.

Jak będzie wyglądać to wszystko finalnie? Zobaczymy, gdy opaska pojawi się na rynku, czyli być może za kilka tygodni lub miesięcy.

źródło: Magical Unicorn (link na górze artykułu)

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner