Morele.net kolejnym sklepem z oficjalnym Xiaomi

Morele.net kolejnym sklepem z oficjalnym Xiaomi

Morele.net uruchamia oficjalną sprzedaż smartfonów Xiaomi

ABC Data, jedyny dziś oficjalny dystrybutor produktów marki Xiaomi w Polsce i Unii Europejskiej nawiązał współpracę ze sklepem internetowym Morele. W sprzedaży będą dostępne najpierw smartfony, ale w przyszłości oferta może być sukcesywnie poszerzona o kolejne kategorie m.in. opaski fitness, sprzęt audio oraz przenośne ładowarki do urządzeń mobilnych.
Klienci Morele.net będą mogli nabyć cztery modele smartfonów: Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi Redmi 3S, a wkrótce także Xiaomi Mi Max. Rekomendowane ceny modeli pozostają bez zmian. Wynoszą one odpowiednio 1799 PLN, 999 PLN oraz 699 PLN. Cena Mi Max zostanie podana w dniu oficjalnej premiery smartfona.

– Morele.net jest w Polsce jedną z najlepiej ocenianych i najszybciej rozwijających się platform e-commerce, które w ostatnich latach wyspecjalizowały się w sprzedaży elektroniki użytkowej. Każdego miesiąca stronę naszego nowego partnera przegląda 1,5 mln klientów. Zgłaszają oni 4 tys. zamówień dziennie. W przypadku smartfonów Xiaomi dostawa może być zrealizowana w ciągu 24 godz. – mówi Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data.

Wcześniej oficjalną sprzedaż smartfonów Xiaomi w Polsce uruchomiły sklepy x-kom oraz Allegro. W niedługim czasie ABC Data przedstawi kolejnego partnera odpowiedzialnego za sprzedaż do końcowego klienta.

Czytaj też:  [Aktualizacja] Redmi Note 11 i Note 11 Pro wkrótce?
/źródło: ABC Data
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.