MIUIPolska.pl – nowa odsłona

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUIPolska.pl – nowa odsłona

Mamy przyjemność powitać Was w nowej wersji serwisu MIUIPolska.pl. Strona została gruntownie przebudowana i wzbogacona o wiele nowych funkcji i materiałów. Przede wszystkim, zachęcamy Was do zajrzenia w dział z urządzeniami, gdzie stopniowo rozwijać będziemy pełną bazę produktów Xiaomi.

Wkrótce pojawią się opisy pozostałych produktów, nie tylko z zakresu urządzeń mobilnych. Przede wszystkim, każde urządzenie ma system opinii – dzięki temu, użytkownik może pozostawić swój komentarz dotyczący danego produktu. To powinno bardzo pomóc zwłaszcza przyszłym użytkownikom produktów marki Xiaomi.

Mamy nadzieję, że owoc naszych prac przypadł Wam do gustu!

Znalazłeś błąd na stronie?

// Grafika pochodzi z serwisu Freepik.com

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • madrid-barcelona

  Na czym ta strona jest oparta?

  • WP ;)

   • madrid-barcelona

    A można wiedzieć jaki szablon? :)

    • ochiusz

     pięknie zmodyfikowany „Dante”

 • AmyS

  Na pierwszy rzut strona wygląda niesamowicie :D Ale trzeba ją ogarnąć pod względem użytkowym i przyzwyczajeń :P Ogólnie świetna robota, brawo! ;)

 • Luck78

  No widac że sie przyłozyliscie do stronki.Całkiem zmieniony.Czy na lepsze czas pokaże- potrzeba chwili na ogarnięcie. Ale duzy pozytyw.Jest jedna rzecz której mi brakuje – to kompleksowe porównanie wszystkich telefonów Xiaomi w formie tabeli ( wiem że są takie na zagranicznych stronach np gsmarena)wiem że zrobilibyscie to lepiej.Takie podsumowanie wszystkich modeli byłoby wielka pomocą dla nowych użytkowników.
  Pozdrawiam cała załoge

  • AmyS

   Świetny pomysł o tym porównaniu wszystkich modeli smartfonów Xioami w jednej tabeli. Też o tym myślałem ;)