MIUI 2.1.27 – pominięte w tym tygodniu

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUI 2.1.27 – pominięte w tym tygodniu

W związku z Nowym Rokiem w Chinach wersja MIUI 2.1.27 nie ukaże się. Normalny cykl wydawniczy MIUI wznowiony zostanie od wersji 2.2.3.

Pozdrawiamy :)

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Sfdf

  Czyli przyszły piątek? Szkoda bo po ostatnich słabszych wydaniach liczyłem na aktualizację swojego miui.

  • yaatzek

   Teraz już raczej wszystkie będą słabe, więc nie ma się co napalać na kolejne wydania, tym bardziej, że wnoszą tyle co nic. Jak widać całą „moc obliczeniową” skupili teraz na MIUI ICS… i dobrze :)

   • Radziu Oi

    Bardzo dobrze. Trzeba dopracować ICS. Miui Gingerbread chodzi przyzwoicie i naprawdę nie ma się czego czepiać. Teraz tylko cały wysiłek skupić na ICS i wydaniu go na większej liczbie urządzeń.

    • Mrozial

     Radziu nie ma sie czego czepiac… zalezy, co kto potrzebuje. Dla mnie miui byloby niepokonane na androida w kazdej dziedzinie, gdyby dawalo to co oryginalne oprogramowanie (videorozmowy, mhl czyli podlaczenie pod hdmi) nieujmujac tego co daje obecnie. Brakuje mi w nim trybu portretowego w kontaktach, restartu bez podawania pinu, mozliwosci zmian opisow do poszczegolnych numerow w jednym kontakcie i braku restartów, ktore jednak zbyt czesto sie zdarzaja.

     • MG

      Niestety tego co podałeś nie będzie w Gingerbreadzie, bo nie ma źródeł sterowników od producentów telefonów. :/ Ale w ICSie już powinno być. :)
      Do restartu bez podawania pinu wypróbuj moda „4-WayReBoot”. A restarty zdarzają się jak zabraknie pamięci lub padnie jakiś proces. Lepsze to niż się męczyć z zamulaniem systemu. :)

    • hulliken

     Brakuje mi tylko Radia i hdmi w mojej neo, ale ze stockowym romem nie ma co porównywać.

 • Jaca14

  Wszystko rozumiem ale te cotygodniowe aktualizacje weszły mi w krew i nie wiem jak ja to przeżyje:-)

  • Asd

   Znam ten ból. Ja już od wtorku szukałem informacji na ten temat, a tu disappointment :-)

 • Marcin Kacuba

  Ja tam mam miui już od bodajże dwóch miechów i ani razu Defy mi się nie zrestartowała.

 • Xsi

  Cześć, zainstalowalem wersje stabilna 1.12.30 i od tamtego czasu nie dostaje zadnych powiadomień o aktualizacjach. Czy ta wersja jest jakaś super specjalna? Wcześniej instalowałem updaty co tydzień i zawsze pojawiały się nowe.