Powerbank MIJIA Outdoor Power Supply 1000 z baterią 280000 mAh

Adam Błażejewski
4 komentarze

We wrześniu Xiaomi zaprezentowało swój pierwszy produkt tego typu o nazwie MIJIA Outdoor Power Supply 1000 Pro. Dziś z kolei swoją premierę miał podobny powerbank o nieco większej pojemności.

Specyfikacja techniczna Mijia Outdoor Power Supply 1000

Model ten wyposażony jest w baterię o pojemności 280500 mAh, a więc ogniwo powiększono o 500 mAh. Pojemność ta z łatwością wystarcza na nieprzerwaną pracę przez około 55 minut z podłączonym do niego urządzeniem o mocy 1000 W. Wewnątrz znajduje się akumulator zasilający o zwiększonej żywotności z certyfikatem UL, który po 800 cyklach ładowania nadal może utrzymać ponad 80%, swojej pierwotnej pojemności. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w korpusie tego powerbanku zaimplementowano 21 czujników temperatury. Produkt ten dzięki swojej kompatybilności z różnymi interfejsami ładowania może obsługiwać do 13 urządzeń jednocześnie.

Urządzeniem tym można również sterować zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji Mijia, co pozwala na włączanie lub wyłączenie, poszczególnych interfejsów tego modelu. Co więcej aplikacja ta pozwala na kontrole w czasie rzeczywistym stopnia ładowania podłączonych do niego urządzeń, jak i stopnia rozładowania samego akumulatora.

Urządzenie to jest nieco tańszą wersją modelu z dopiskiem Pro, a wyceniono je w Chinach na kwotę 4499 juanów (około 2975 zł). Na chwilę obecną nie posiadamy informacji czy produkt ten dostępny będzie również na rynku globalnym.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner