Koniec wersji beta dla Androida 10 w kwietniu

Koniec wersji beta dla Androida 10 w kwietniu

W dzisiejszym komunikacie poświęconym aktualizacji MIUI do wersji 21.1.22 zespół odpowiedzialny za przygotowywanie tychże wersji poinformował, iż od 24 kwietnia zaprzestane zostaje wydawanie wersji rozwojowych (beta) MIUI dla następujących urządzeń:

  • Redmi Note 7,
  • Redmi Note 7 Pro,
  • Mi CC9e (chiński odpowiednik Mi A3).

Są to ostatnie modele, które otrzymują jeszcze wersję beta opartą na Androidzie 10. Oznacza to, że od kwietnia wszystkie telefony posiadające wersje beta MIUI będą otrzymywać je w ramach tej samej wersji Androida, czyli Androida 11.

Dla użytkowników wyżej wymienionych komórek informacja oznacza, że jeśli korzystają oni z wersji beta MIUI, na przykład w postaci ROM-u Xiaomi.eu, to po 24 kwietnia nie będą już otrzymywać oni nowych aktualizacji w tej wersji. Wersja stabilna zapewne będzie jeszcze przez jakiś czas wydawana — nie wiemy dokładnie, jaki.

Czytaj też:  Globalna premiera Xiaomi Mi 11 za nami. Znamy cenę europejską oraz datę premiery w Polsce.

źródło: chińskie Mi Community


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.