Klimatyzator inwerterowy Xiaomi 1.5HP z premierą w Chinach

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi wprowadziło na rynek chiński nowy klimatyzator inwerterowy MIJIA 1.5HP z funkcjami oszczędzającymi energię oraz z funkcją grzania, jak i samoczyszczenia.

Oszczędność aż do 91 kWh

Według firmy nowy klimatyzator MIJIA jest w stanie zaoszczędzić do 91 kWh energii elektrycznej w porównaniu do energooszczędnych klimatyzatorów ściennych. Urządzenie to wyposażono w pełni zamkniętą sprężarkę inwerterową z wirnikiem oraz magnesem trwałym. Pozwala to na płynną i wydajną pracę tego modelu. Klimatyzator ten jest w stanie przefiltrować powietrze o objętości 660 m³/h, zapewniając tym samym chłodzenie czy też ogrzewanie zgodnie z określoną temperaturą. Najlepiej spisuje się w pomieszczeniach o powierzchni 16-20 m².

Klimatyzator inwerterowy Xiaomi 1.5HP wyposażony jest w automatyczny mechanizm czyszczenia za pomocą hydrofilowych aluminiowych lameli. Dzięki temu urządzenie to może automatycznie usuwać nagromadzony brud, oczyszczając powietrze za pomocą filtru antybakteryjnego oraz przeciwpleśniowego. Jest to produkt wchodzący w skład inteligentnego ekosystemu Mijia, który pozwala sterować nim za pomocą dedykowanej aplikacji Xiaomi Home czy też głosowo (o ile znamy język chiński, bo Mi AI nie wspiera innych języków). Aplikacja wysyła również powiadomienia o stanie zabrudzenia filtra w urządzeniu.

Katalogowa cena tego klimatyzatora wynosi 2599 juanów (około 1814 zł), jednak w przedsprzedaży przedmiot ten dostępny jest w Chinach w obniżonej cenie 2199 juanów (około 1535 zł). Nie posiadamy informacji o wprowadzeniu tego modelu na rynek globalny.

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner