Jutro premiera Xiaomi Watch S1

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Jutro Xiaomi zorganizuje konferencję, na której zaprezentuje nową serię smartfonów Xiaomi 12 oraz najnowszą odsłonę nakładki MIUI 13. Nie będą to jednak jedyne produkty, które zostaną zaprezentowane podczas tego wydarzenia.

Na chińskim portalu Weibo Xiaomi udostępniło grafikę przedstawiająca Xiaomi Watch S1, na którym oprócz daty premiery ujawniło wygląd tego modelu.

Smartwatch ten posiada okrągłą kopertę, a jego korpus jest wykonany z metalu, co zapewnić ma bardziej ekskluzywny wygląd.  Po prawej stronie znajdziemy dwa fizyczne przyciski, które, jak się spodziewamy, będą przyciskiem Home i przyciskiem sportowym/akcji. Ekran tego modelu chronić będzie warstwa szkła szafirowego, która cechuje się twardością 9 stopni w 10-stopniowej skali Mohsa, ustępując pod tym względem jedynie diamentowi. Dzięki temu ma być on bardzo odporny na zarysowania. Niestety firma nie ujawniła obecnie żadnych informacji na temat specyfikacji technicznej zegarka.

Z pewnością Xiaomi Watch S1 będzie wyposażony w różne funkcje typowe dla smartwatchy, takie jak monitorowanie aktywności sportowej czy snu. Być może zaoferuje on też możliwość płatności przy użyciu NFC, jak i obsługę karty eSIM, dzięki czemu można byłoby z niego korzystać bez konieczności noszenia smartfona.

Podczas jutrzejszej premiery poznamy pełną specyfikację techniczną tego zegarka oraz co najważniejsze, jego cenę (choć z pewnością, jeśli zadebiutuje on na innych rynkach, będzie się ona różnić od tej chińskiej). Na pewno podzielimy się z Wami informacjami z tego wydarzenia i opiszemy prezentowane na nim urządzenia oraz możliwości najnowszej odsłony nakładki MIUI 13.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner