Globalny pokaz serii Xiaomi 12 już 15 marca?

Kacper Skrzypek
1 komentarz(y)

Po długim oczekiwaniu nareszcie zaczynają pojawiać się wieści w kwestii daty globalnej premiery serii Xiaomi 12. Holenderski portal AndroidPlanet ustalił, że ma się ona odbyć już za dwa tygodnie, czyli 15 marca. W artykule pokazano również grafikę dotyczącą tej premiery (widoczną powyżej), która, sądząc po jej stylu czy kroju czcionki, może pochodzić bezpośrednio od Xiaomi.

Hasło “Master every scene” zapewne ma na celu odniesienie się do możliwości fotograficznych smartfonów z tej serii; Xiaomi raczej nie ominęłoby okazji, aby nie próbować wykorzystać tego marketingowo. Więcej zapewne dowiemy się już niebawem — informacja dotycząca premiery nie została jeszcze potwierdzona, ale jeśli jest ona prawdziwa, to już za kilka dni powinniśmy uzyskać oficjalne potwierdzenie ze strony firmy.

Do tej pory seria Xiaomi 12 składała się z trzech modeli: Xiaomi 12, 12X i 12 Pro. Możliwe, że wraz z globalną premierą na rynku pojawi się także wariant Xiaomi 12 Lite, lecz tu trzeba czekać na nowe wieści. Latem natomiast firma może ujawnić ulepszony pod względem wykorzystanego procesora wariant Ultra.

źródło: AndroidPlanet (link w wprowadzeniu)

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner