Expert MIUI! Poszukiwany! Poszukiwana!

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Expert MIUI! Poszukiwany! Poszukiwana!

Jesteś nie tylko fanatykiem, ale też ekspertem, który dużo wie o oprogramowaniu MIUI i produktach Xiaomi w ogóle, a do tego lubi rozmawiać z ciekawskimi osobami? W przyszłym tygodniu startuje ciekawy projekt. Wiemy, że przez kilka dni będzie potrzebne wsparcie.

Z uzyskanych informacji wynika, że eksperci musieliby odpowiadać na pytania osób zainteresowanych produktami Xiaomi. Czym się różnią od konkurencyjnych modeli? Co jest mocną stroną? Na co zwracać uwagę? Pytania mogą być tak różne jak charaktery klientów.  Wsparcie będzie potrzebne od 1 czerwca do 4 czerwca w godzinach popołudniowych. Miejsce: Warszawa, Centrum Handlowe Arkadia.

Mamy świadomość, że wpis jest lakoniczny. Dlatego jeśli jesteś ciekawy, i potrzebujesz więcej informacji, wysyłajcie mejl na adres: [email protected].

 

 

 

 

 

 

 

 

[AuthorRecommendedPosts]
 • I†achi

  Zgłaszam rudą !

  • Tak się składa, że prawdopodobnie będę w Arkadi w tym czasie, na otwarciu tej całej strefy xiaomi :)

   • Paweł Kowalewski

    1 czy 2 czerwca jest otwarcie to oficjalne? Bo też chętnie wpadne, będzie to zaszczyt Ciebie poznać :D

    • Mam zaproszenie na 2 czerwca na Otwarcie Mi Zone / Spotkanie prasowe. Tak więc no…
     Być może zostanę dłużej tego dnia, właśnie na te ozmowy z klientami – ale na 100% nie wiem, napisałam im dopiero w tej sprawie.

 • rradek01

  Ile płacicie???

 • maniman303

  zróbcie pokaz ze zbugowanego paska statusu w shazamie lub instragramie, lub zbugowanych powiadomień z Messengera itd. na nougacie xD

  • Że co xD

   • maniman303

    w miui na bazie android 6.0 w instagramie i shazamie masz biały status bar (pasek powiadomień) z białymi ikonami. W każdym innym systemie np Samsung experience, lg ux, emui od huawei, to coś od sony itd. na androidzie 6.0+ nie ma z tym problemu – biały pasek i czarne ikony. Tak samo w android 7.0 pojawiły się zmodyfikowane, rozszerzone powiadomienia z opcją odpowiedzi prosto z powiadomienia itd. – co zrobiło xiaomi? jakoś to walnęło popsuło w 50%, plus w kolejnych 50% aplikacji jest zwalony w ogóle sam ukłąd powiadomienia

  • Wojtuś Bastek

   Ale gdybyś chodź troszkę rozumiał co to znaczy BETA ( dev ) to byś wiedział że xiaomi eu głównie bazuje na miui china dev i tu nie ma co wymagać żeby to albo to działało sprawnie , to beta , dziś działa , jutro może nie działać.

   • maniman303

    Proszę nie zarzucaj mi niewiedzy na temat MIUI, o samym systemie i sposobie działania chińczyków wiem całkiem sporo. 1. Nie czepiam się ekipy xiaomi.eu bo nie są cudotwórcami, ale chińczyków i ich beznadziejnych programistów, którzy są za leniwi żeby załatać kilka rzeczy lub zrobić tak jak powinni PRZYKŁAD dla androida 6.0+ przerobiłem powiadomienia o uprawnieniach i sekcję ustawień dot. uprawnień tak żeby pasowało stylistycznie do miui na własną rękę, zrobiłem coś czego chińczykom od dawna się nie chce i wrzucają z czystego androida, mimo że się chwalą swoją super „nakładką”, zbugowane rozszerzone powiadomienia pewnie też bym ogarnął (była mała szansa) gdyby nie fakt, że niedawno sprzedałem swojego xiaomi mi4c, również zrobiłem mod klawiatury xperii dla miuipolska, który jest dostępny w oficjalnych dodatkach 2. xiaomi.eu global china dev to nie ma znaczenia główny „rdzeń” tych nakładek to cały czas to samo, tyle że global i xiaomi.eu są okrojone z chińskiego crapu i powrzucane są apliakcje itd. google (no i przystosowany gps inne takie, żeby u nas chodziło wszystko apn-y dodane itd.), ale że Chińczycy, zwłaszcza xiaomi są lata świetlne za konkurencją jeżeli chodzi o najnowsze sposoby tworzenia software-u np zapomnij żeby bazowali na material design z androida 5.0+ (to że dodali kilka elementów z niego nie znaczy że korzystają z niego jako bazy, cały czas podstawowym wyglądem miui jest holo z android kitkat cholernie mocno przerobione, co skutkuje że mamy takiego wielkiego frankenstaina, zamiast ładnie wszystko zintegrować z tym co dostajemy wraz z najnowszymi odsłonami systemu). Przykład – nieszczęsny pasek powiadomień co zamiast być zintegrowany z najnowszymi możliwościami androida (zmiana koloru ikon w apakch jak instagram shazam) to jest zostawiony samemu sobie od miui 6.0 chyba, bugi wizualne jak ikony paska statusu w muzyce miui, te powiadomienia ze zglitchowanymi przyciskami a czasem cąłymi layout-ami 3. Beta nie beta, co z tego jeżeli jako stable wydają te lepsze bety poprawione jedynie o błędy, które by uniemożliwiały kompletne korzystanie z telefonu… Zero większych prac czy dopracowań mających an celu wydanie solidnego kawałka oprogramowania, na który stać wielu innych, niekiedy o wiele mniejszych producentów (czyt mniej bugów, bardziej innowacyjne itd. wykorzysujące najnowsze funkcje androida do maksimum)

   • maniman303

    To grzecznie poinformuje że to czego się czepiam na stable nawet global czy China też nie działa

 • Sławomir Uliasz

  Zastanawiałem się chwilkę ale raczej moja wiedza na temat Xiaomi może być niewystarczająca, żeby móc odpowiadać na pytania :D
  Prawdopodobnie zjawię się tam zobaczyć co się dzieje :D