Czy tak może wyglądać MINote 2?

Czy tak może wyglądać MINote 2?

Premiera MINote 2 ma prawdopodobnie nastąpić jeszcze w październiku. Na MIUIPolska nie było postów na ten temat, ponieważ żaden dotychczasowy render nie okazał się na tyle warty uwagi by o nim wspominać. W zasadzie nie było sensu w ogóle publikować takich bzdur jak wygięte LCD czy jakiś dziwny, bezramkowy ekran (telefon?) co niektóre media uznały szumnie za nowy model Xiaomi ;)

Ale dziś znalazłem zdjęcia (rendery), które osobiście mi się podobają. Pokazują telefon, który moim zdaniem w końcu wygląda tak jak nowy, flagowy model wyglądać powinien – idąc wzorem MI5.

Mamy tu obustronnie zakrzywione szkło (ale nie ekran, co często bywa mylnie nazywane w innych mediach), dwie kamery, ramkę z MI5 (z diodą IR) i ultradźwiękowy czytnik palców z MI5s.

Czytaj też:  Seria Xiaomi Civi zadebiutuje w przyszłym tygodniu

mi-note-2

Szkoda, że to render ale gdyby MINote 2 wyglądał właśnie tak to bym brał od razu. Wyglądem sprawia, że nowy model jest kontynuacją poprzednich wzorów z flagowych modeli.

O specyfikacji MINote 2 nie będę pisał, bo nie obchodzi mnie w praktyce CPU czy RAM jaki będzie, a to i tak poda producent w dniu premiery. Ważne, że telefon wygląda super i ma MIUI – czyli styl Xiaomi.

źródło

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.