Chiński MiFit 2.0.10 po polsku

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Chiński MiFit 2.0.10 po polsku

Parę dni po pojawieniu się w Google Play wersji MiFit 2.0 z polskim tłumaczeniem, możemy także pobrać kompilację chińską także po polsku. Od wersji 2.0.10 chińska aplikacja MiFit zawiera domyślnie język polski.

Mamy więc aktualnie wybór:

Którą wersję wybrać?

Między wersją z Google Play, a chińską jest pewna różnica. W chińskim wydaniu mamy dodatkową funkcję biegania, z zapisem historii i GPS. Z Google Play jest za to synchronizacja z Google Fit, ale nie ma biegania. Warto wziąć pod uwagę te kwestie i zdecydować z których opcji będziemy chcieli korzystać.

Chińska wersja nie ma dodawanego osobno języka polskiego przez miuipolska toteż działać powinna historia biegania, co do tej pory nie było możliwe. W zamian w paru miejscach pojawić się może chiński lub angielski tekst.

Aplikacja będzie dodawana do pobrania do cotygodniowych postów na MIUIPolska.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.