#Changelog: MIUI 1.8.12

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
#Changelog: MIUI 1.8.12

Do sieci trafiła kolejna aktualizacja MIUI, oznaczona cyframi 1.8.12. Jak już informowaliśmy wcześniej, język polski do tej wersji nie zostanie przez nas udostępniony z powodu urlopów. Kolejna wersja, już jak najbardziej zostanie spolszczona. Poniżej lista najważniejszych zmian, a pełny changelog znajdziecie na miuiandroid.com (nie wierzcie we wszystko, bo część pochodzi z translatora).

  • Optymalizacja zaznaczeń w tekście.
  • Wysyłanie plików przez Bluetooth z każdym rozszerzeniem.
  • Dodatkowe opcje związane z powiadomieniami, ustawienia koloru diody LED, a w planie m. in. ustawienia częstotliwości diody.
Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
  • Twkwas

    Wow. Gratulacje. Używam miui od ponad pół roku (po angielsku z miui au) – jest najlepszy i chyba najszybszy bo mój desire jest jakoś szybszy od sgs2 :) Czekam na wersję MIUI dla galaxy sII. Życzę powodzenia.