Black Friday w Mi-home.pl oraz Mi Store Warszawa Arkadia

Maciej Rosiński
10 komentarzy

W piątek 23 listopada w autoryzowanych sklepach Xiaomi: internetowym Mi-home.pl oraz stacjonarnym Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia rozpocznie się kilkudniowa seria wyprzedaży, w ramach których urządzenia Xiaomi będzie można kupić w dużo niższych cenach.

Mi Band 3 za złotówkę przy zakupie smartfona
Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, przy zakupie jednego ze smartfonów Xiaomi: Redmi Note 5 64 GB, Mi A2 64 GB, Mi MIX 2S 64 GB i 128 GB, dopłacając 1 zł klient otrzyma opaskę fitness Mi Band 3. Promocja obowiązuje od 23 do 25 listopada.
Mi Band 3 oferuje ponad 30 funkcji, w tym m.in. czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie i in.
Opaska jest wodoodporna (5 ATM), bardzo lekka (20 gramów), a bateria wystarcza na 20 dni pracy. Wartość Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł.

Promocje w sklepie stacjonarnym…
W autoryzowanym salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia od piątku 23 listopada do niedzieli 25 listopada w specjalnych cenach dostępne będą poniższe urządzenia Xiaomi:
Mi Power Bank 2 10 000 mAh (59 zł zamiast 79 zł)
Opaska fitness Mi Band 2 (69 zł zamiast 119 zł)
Soniczna szczoteczka do zębów Mi Electric Toothbrush White (129 zł zamiast 169 zł)
Smartwatch Amazfit Bip (279 zł zamiast 329 zł)

… i online
W internetowym sklepie Mi-home.pl promocje rozpoczną się 23 listopada (Black Friday) i potrwają do 26 listopada (Cyber Monday).
Lista produktów Xiaomi dostępnych w specjalnych cenach:
Mi Laptop Air 13.3 i5 8G+256G (3 333 zł zamiast 4 299 zł)
Słuchawki Mi In-Ear Headphones Basic (19,90 zł zamiast 39 zł)
Smartwatch Amazfit Bip (279 zł zamiast 329 zł)

W przypadku produktów objętych promocją w sklepie internetowym nie ma możliwości odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym.

Dodatkowe urządzenia w specjalnych cenach
Od 23 do 26 listopada w Mi-home.pl będą pojawiać się kolejne urządzenia w obniżonych cenach – akcesoria i produkty ekosystemowe.
Wszystkie promocje ważne są w określonym czasie lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

_______________________________________________________

O ABC Data S.A.
ABC Data S.A. jest wiodącym dostawcą sprzętu i usług IT oraz elektroniki użytkowej w regionie CEE. Jako jedyna firma w branży działa bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka z powodzeniem kreuje rynkowe trendy i systematycznie rozbudowuje swoje portfolio o produkty z obszaru nowych, innowacyjnych technologii. Dzięki wieloletnim inwestycjom w internetowe platformy obsługi klientów, dystrybutor zajmuje dziś czołową pozycję w zakresie internetowej sprzedaży B2B. W latach 2009 – 2017 ABC Data została siedmiokrotnie wyróżniona, jedną z najważniejszych w branży, nagrodą EMEA Channel Academy dla najlepszego dystrybutora regionu CEE. Jako pierwsza firma z Polski została członkiem GTDC, prestiżowego stowarzyszenia największych dystrybutorów IT na świecie. Od 2010 roku jest też notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
O Xiaomi
Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun. Wierzy on, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny. W tym duchu też tworzymy i oferujemy niezwykłe urządzenia, oprogramowanie oraz usługi internetowe dla i z pomocą fanów Mi. Ich opinie uwzględniliśmy przy produkcji m.in. Mi Note Pro, Mi Note, Mi 5, Redmi Note 3, Mi TV czy Mi Band. Dzięki sprzedaży ponad 70 milionów smartfonów w 2015 r. i udostępnieniu swoich produktów w takich państwach jak Tajwan, Hong Kong, Singapur, Malezja, Filipiny, Indie, Indonezja i Brazylia, Xiaomi rozwija swoją działalność na całym świecie, stając się tym samym globalną marką.

Źródło: informacja prasowa

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner