Android Q Beta 3 wydany – także na Xiaomi!

Android Q Beta 3 wydany – także na Xiaomi!

Dzisiaj odbyła się konferencja Google I/O, podczas której Google ogłosiło, że kolejna wersja beta Androida Q, Developer Preview 3, trafi – włącznie z Pixelami – na 21 urządzeń 13 marek, włączając w to takie urządzenia jak np. OnePlus 6T czy Xiaomi Mi Mix 3 5G i Xiaomi Mi 9. Można rzec, że “słowo stało się ciałem“, albowiem wersja beta najnowszego systemu od Google pojawiła się na stronach Xiaomi.

Od razu uprzedzamy – powyższa wersja, z uwagi na to, że nie jest to finalna wersja systemu, może, a nawet musi zawierać pewne bugi i niedociągnięcia – o czym Xiaomi wyraźnie informuje w swoim komunikacie. Na pewno nie będzie obecnie możliwe dodanie odcisku palca, niektóre funkcje będą powodować restart urządzenia, a alarmy mogą nie zadzwonić, gdy urządzenie jest wyłączone. Te i inne bugi będą poprawiane wraz z kolejnymi wydaniami. Wydania są oparte na czystym Androidzie, a nie dla MIUI – dla niektórych może się to okazać zbawieniem, dla innych przekleństwem.

Instalacja jest niekonieczna i nieobowiązkowa. Wykonujesz ją na własne ryzyko! Ale jeśli jednak jesteś świadom tego, co robisz, i zainstalujesz tą wczesną wersję systemu, to przekaż opinię w komentarzu :)

Podziel się:

Xiaomi Yeelight zapowiada nowe produkty

Xiaomi sfinansuje zegarek Hipee Smart Blood Pressure Watch

Nowy telewizor Redmi Smart TV w Konsoli Google Play

Xiaomi na drugim miejscu w Europie

Co kryje się pod obudową Redmi K40 GEE?

Xiaomi zaprezentuje monitor 30″

Slider
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: Telegram, forum, e-mail.