Amazfit GTR 2 i GTS 2. Dzisiaj oficjalna premiera

Amazfit GTR 2 i GTS 2. Dzisiaj oficjalna premiera

To kolejna generacje inteligentnych zegarków jakie zostaną dzisiaj oficjalnie zaprezentowane. Co nowego?

Zapewne wszystkich szczegółów technicznych dowiemy się na oficjalnej prezentacji, nie mniej na dzień dzisiejszy wiemy to:

Amazfit GTR 2 to zegarek z okrągłą kopertą, z ekranem AMOLED o przekątnej 1,39 cala. Wyświetlacz pokrywa zaokrąglone na krawędziach szkło. Na uwagę zasługują ramki, znacząco cieńsze w stosunku do modelu poprzedniej generacji. GTR 2 otrzymał baterię mającą zapewnić od 14 do 38 dni pracy! Smartwatch jest wodoszczelny (5 ATM) i posiada moduł NFC. Oprócz 12 treningów, w kwestii programowej, uwzględniono możliwość monitorowania snu, czy nawet drzemek. W kwestii cen, model Sport (aluminiowa koperta) został wyceniony na ok. 150 dolarów, zaś wersja Classic (koperta wykonana ze stali nierdzewnej) to kwota na poziomie 160 dolarów.

Czytaj też:  Redmi Note 11 i 11S z MIUI 13 certyfikowane przez FCC

Amazfit GTS 2 to model z prostokątną kopertą (podobieństwo do Apple Watch zamierzone…?). Ekran w tym modelu to również AMOLED, jednak o przekątnej 1,65 cala. Ten model otrzymał nieco mniej pojemną baterię, pozwalającą na 7 do 20 dni działania na jednym naładowaniu. Ten smartwatch dostępny jest w jednej wersji, z aluminiową kopertą, którą wyceniono na 150 dolarów,

Oficjalną prezentację możecie obejrzeć >> TUTAJ <<. Transmisja rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, o godzinie 17.00. Zapraszamy!

Źródło: informacja własna

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.