Amazfit GTR 2 i GTS 2. Dzisiaj oficjalna premiera

Maciej Rosiński
5 komentarzy

To kolejna generacje inteligentnych zegarków jakie zostaną dzisiaj oficjalnie zaprezentowane. Co nowego?

Zapewne wszystkich szczegółów technicznych dowiemy się na oficjalnej prezentacji, nie mniej na dzień dzisiejszy wiemy to:

Amazfit GTR 2 to zegarek z okrągłą kopertą, z ekranem AMOLED o przekątnej 1,39 cala. Wyświetlacz pokrywa zaokrąglone na krawędziach szkło. Na uwagę zasługują ramki, znacząco cieńsze w stosunku do modelu poprzedniej generacji. GTR 2 otrzymał baterię mającą zapewnić od 14 do 38 dni pracy! Smartwatch jest wodoszczelny (5 ATM) i posiada moduł NFC. Oprócz 12 treningów, w kwestii programowej, uwzględniono możliwość monitorowania snu, czy nawet drzemek. W kwestii cen, model Sport (aluminiowa koperta) został wyceniony na ok. 150 dolarów, zaś wersja Classic (koperta wykonana ze stali nierdzewnej) to kwota na poziomie 160 dolarów.

Amazfit GTS 2 to model z prostokątną kopertą (podobieństwo do Apple Watch zamierzone…?). Ekran w tym modelu to również AMOLED, jednak o przekątnej 1,65 cala. Ten model otrzymał nieco mniej pojemną baterię, pozwalającą na 7 do 20 dni działania na jednym naładowaniu. Ten smartwatch dostępny jest w jednej wersji, z aluminiową kopertą, którą wyceniono na 150 dolarów,

Oficjalną prezentację możecie obejrzeć >> TUTAJ <<. Transmisja rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, o godzinie 17.00. Zapraszamy!

Źródło: informacja własna

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner