ABC Data otworzy pierwszy salon Mi Store w Warszawie

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
ABC Data otworzy pierwszy salon Mi Store w Warszawie

ABC Data 12 maja 2018 r. otworzy w Warszawie Mi Store – oficjalny salon z urządzeniami Xiaomi  . Sklep będzie mieścił się na parterze centrum handlowego Arkadia.

„Od czerwca 2017 roku w Warszawie działa wyspa Mi Zone, pełniąca rolę nie tylko sklepu, ale też showroomu urządzeń Xiaomi. Dzięki niej zaistnieliśmy w świadomości szerszego grona odbiorców – również tych, którzy na co dzień nie interesują się nowymi technologiami. Teraz nadeszła pora, aby zrobić krok naprzód. Otwierając salon Mi Store udostępnimy polskim fanom Xiaomi szeroką gamę smartfonów Mi i Redmi, a także rozwiązań ekosystemowych, a wszystko to w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż dotychczas” – wyjaśnia Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data.

Warszawski Mi Store zajmie powierzchnię 102 metrów kwadratowych. Lokal położony jest na parterze Arkadii – największej galerii handlowej w Polsce, odwiedzanej rocznie przez niemal 20 mln klientów, oferującej klientom bogatą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną. Sklep będzie czynny w godzinach 10-22 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu.

[AuthorRecommendedPosts]
 • insane

  Ani Kraków ani Warszawa tylko Shenzen. Dzięki Alie. Szkoda patrzeć na te ceny z kosmosu.

 • MasterMaximus

  Arkadia to nie największe Centrum Handlowe w Polsce.
  Największa jest Posniania w Poznaniu.

 • Jacek

  Cóż z tego jak ciągle nie ma laptopów.
  Telefonów jest już wszędzie pełno.