11.11.15: Nowy telefon Mi i MiBand

11.11.15: Nowy telefon Mi i MiBand

11 listopada Xiaomi rozpocznie cykl sprzedaży akcesoriów i urządzeń po niskich cenach. W ten dzień dodatkowo producent ma zaprezentować nowy telefon i nową wersję opaski MiBand.

Oczywiście nie wiadomo prawie nic o nowym urządzeniu. Natomiast my wiemy, że najprawdopodobniej będzie to Redmi Note 2 PRO, gdyż po nazwie kodowej hermes (Note 2) została jeszcze jedna hennessy. Ponadto rom dla Note 2 PRO już raz pojawił się na serwerach Xiaomi. Niewykluczone, że ten model będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Drugą nowością ma być MiBand 1S – ulepszona wersja opaski MiBand będącej w sprzedaży od ponad roku. Tym razem największą zmianą będzie optyczny pulsometr.

Nowy MiBand ma być dłuższy i grubszy o 1 milimetr – przez co pojemność baterii wzrośnie do 45 mAh. Jednak większe wymiary sensora spowodują, że dotychczasowe akcesoria nie będą pasować. Zmniejszeniu ulegnie też przewód ładujący sensor. Materiał opaski ma być za to lepszej jakości i bardziej wytrzymały na pękanie.

Czytaj też:  Xiaomi zawiera umowę z Deepmotion Technology, celem przejęcie spółki

Nowa opaska ma kosztować… 15 dolarów.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.