MIUI v4 2.9.29 PL

MIUI v4 2.9.29 PL
  • tłumaczenie uaktualnione do 2.9.29
  • UWAGA: niektóre romy po pobraniu będą miały wersję 2.9.28. Nie ma to znaczenia
  • Nowa baza dla MIUI Jelly Bean JRO03R (Nexusy)
  • BusyBoxFree (Nexus S)
  • Animacja CRT dla SGS3 (test!)
  • Animacja CRT dla SGS2 (info poniżej)
  • port MIUI dla SGS I9000 od lucainno (Multilang) 2.9.21
  • Poprawiony Dialer, odporny na przetwarzanie kodów USSD bez zgody użytkownika – przynajmniej na moim Nexus SAnimacja CRT
Okazuje się, że metod na animację CRT jest kilka i nie będę się tym więcej zajmował. Nie mam czasu i ochoty na testy. Aczkolwiek… Każda metoda opiera się najpierw na włączeniu animacji przez aktywację w framework-res.apk (bools.xml) a potem dogranie biblioteki libsurfaceflinger.so lub w innej metodzie pliku services.jar.
W związku z tym spolszczenie dla SGS2/SGS3 będzie zawsze zawierać poprawiony framework, ponieważ flashując paczki zrobione przez innych podmienicie frameworka na taki bez polskiego!
Jeśli znajdziecie inną paczkę, która ma aktywować animację (a ma bibliotekę lub services.jar) to usuńcie koniecznie framework-res.apk z katalogu /framework.
Spolszczenie dla SGS2 będzie zawierać frameworka i bibliotekę, więc ta metoda powinna działać jak ostatnio. SGS3 – nie wiem, musicie sami poszukać. Ale framework jest gotowy dla animacji. Jedynie trzeba poszukać jeszcze czegoś innego by ją ostatecznie uruchomić.

Dla SGS2 jest druga metoda przez instalację paczki z services.jar: CRTOffAnimation_miuiandroid_GT-I9100-2.9.29.zip. Nie zawiera ona frameworka, więc można ją instalować na spolszczenie.
Gdzie szukać Animacji CRT?
Na Miuiandroid – Mods jest temat, w którym ktoś się tym zajmuje. Warto śledzić jego poczynania. Pamiętajcie, by z każdej jego paczki usunąć frameworka!

Czytaj też:  MIUI 21.9.28

Ponadto animacja działa dopiero od Animacji okien 1x (Opcje programistyczne).

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.