Auto Flasher ROM

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Auto Flasher ROM

Częste zmienianie systemów, czy ich aktualizowanie, zazwyczaj sprowadza się do konieczności flashowania kilku plików pod rzad – sam ROM, Gapps czy też kernel. Dzięki aplikacji stworzonej przez użytkownika richardddd forum XDA proces ten możemy znacznie skrócić. Aplikacja Auto Flasher ROM pozwala na ustawienie hierarchii plików, które zostaną zaflashowane jeden po drugim w wybranej przez nas kolejności. Możemy ustawiać konkretne pliki, albo też tworzyć reguły dzięki którym pliki wybierane będą według fragmentu pełnej nazwy – w ten sposób niezależnie od numeracji danego zipa, zawsze zostanie wybrany odpowiedni.

Funkcje

 • Tworzenie reguł i ustalanie kolejności flashowania plików
 • Tworzenie kopii zapasowej w chmurze naszych ustawień
 • Wsparcie dla External SD


Temat z aplikacją na XDA
Aplikacja do funkcjonowania wymaga ROOTa oraz TWRP

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • taaa wyglada swietnir, ale to twrp. tam jest funkcja zeby instalowac kilka zipow po kolei.
  przelomem byloby zrobienie tej aplikacji dla cwm ale tej musze tez sprobowac
  sory za brak polskich znakow ale tak jest szybciej

  • Owszem jest ta opcja w TWRP ale ten program nie polega na tym. Aplikacja pozwala tworzyć reguły czyli np. dla MIUI instalujesz np. rom + spolszczenie + gapps. Ale jeśli zmieniasz rom np na jakiś aosp to instalujesz np. rom + gapps + kernel + costam… Tu chodzi o odpalenie jednej reguły, która w dodatku pozwala na skanowanie SD w poszukiwaniu plików pasujących do wzorca. Często nowa wersja romu różni się tylko numerem wersji, więc łatwo to wyszukać.

   Aha i autor pisze, że próbuje zrobić wsparcie dla CWM.

   • dobrze wiedzieć :) widzę link do google play a dasz rade dorzucić nam link do strony projektu czy nie ma takiej? wiesz z changelogiem, gdzie autor aplikacji naprawdę się udziela

    • Ok. Dodany link do tematu na XDA.

 • Mariusz Chorążak

  Acid a jest mozliwosc zrobienia portu dla xperii t3 zeby wgrac miui v5 albo v6 poniewaz w tym modelu brakoje mi miui a brdzo fajnie na galaxy s2 mi sie pracowalo na miui i byl bym wdzieczny jak by cos takiego bylo mozliwe