Instalacja softu dla MI5x/Redmi 5 i nowsze w MiCenter

Instalacja softu dla MI5x/Redmi 5 i nowsze w MiCenter

Serwis MiCenter we Wrocławiu oferuje odpłatną instalację softu MIUIPolska na nowe modele Xiaomi.

 

W serwisie możemy jednak tego dokonać z pominięciem obecnej blokady Xiaomi i problemów z API dla nowych modeli MI5x, Mix2, Mi Note 3, Redmi 5, Redmi 5 Plus itp.

Co oferujemy?

  • odblokowanie bootloadera i instalację MIUIPolska (xiaomi.eu) na modele MI5x, MIMIX2, MiNote 3 i Redmi Note 5, Redmi 5 Plus itp.
  • do odblokowania powyższych nie trzeba posiadać konta Xiaomi z pozwoleniem na odblokowanie bootloadera.

Za ile?

  • cały proces instalacji softu na powyższe modele będzie kosztować w MiCenter 80 zł (dla użytkowników forum miuipolska.pl: 55 zł).
  • instalacja w przypadku osobistego pozostawienia i odebrania telefonu w serwisie: 50 zł

Czego wymagamy do instalacji?

  • przesyłane do nas urządzenia muszą posiadać oryginalne oprogramowanie Xiaomi w wersji China Stable lub China Dev. O poprawności wersji softu można się przekonać na stronie en.miui.com gdzie znajdujemy swój model i sprawdzamy czy zainstalowane oprogramowanie jest dostępne do pobrania na stronie producenta.
  • w przypadku Mi5x można posiadać podrobiony soft Global typu 1 – czyli ekran fastboota jest widoczny (mitu grzebiący w plecach androida). Uwaga: jeśli MI5x posiada soft Global typu 2 (z podrobionym bootloaderem od MIMAX 2 i czarnym ekranem trybu fastboot) to nie przyjmujemy go do naprawy, ponieważ nie ma metody na odratowanie takiego telefonu!
  • w przypadku Redmi 5 Plus można posiadać także podrobiony Global (na wariancie Chińskim) lub uceglony telefon przez aktualizację Globala na chińskim wariancie.
Przeczytaj także:  MIUI 20.1.9

Ile to trwa?

  • czas odblokowania i instalacji zależy od aktualnej kolejki telefonów w serwisie. Może się wahać od 2 dni do 1 tyg., ale najczęściej 1-5 dni.

Pozostałe zasady i dodatkowe informacje o instalacji softu w MiCenter znajdziecie tutaj.
Zlecenie wymiany softu wykonujemy przez wypełnienie formularza zgłoszenia naprawy w serwisie:

 

 

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.