Skocz do zawartości

Nowy model mi4 :)


lg4xhd

Rekomendowane odpowiedzi

może tak, ale wszyscy tylko o mi5 piszą wszędzie, na niego się nie napalałem, bo wyobrażałem sobie jego wysoką cenę - a tutaj taka mała fajna poczwarka w formie mi4s...

Zajefajne parametry no i obudowa także z rameczką alu...ahh, cud, miód. Szkoda, że nie poczekałem do premiery z kupnem nowego telefonu - gdzieś ta informacja mi umknęła o tym mi4s.

 

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Acid napisał:

Sam plastik. Telefon wieje tandetą jak Redmi. Lepiej przy tym wygląda Mi4c.

Wysłano z Mi4c

Taki dowcip był:

Trzy stare góralki siedzą i sobie gadają. Jedna mówi: "a u nas, to rosną ogórki takie wielkie jak ręka" (i tu pokazuje). Druga mówi: "ło, a u nas to obrodziły pomodory, normalnie jak arbuzy" (i tu pokazuje).

Trzecia na to: "e, nieważne jakiego ma, byleby miał dobre serce". ;)

A jak z tym "sercem" w Mi4s? Nie wygląda tak znowu źle, chociaż too 808 to chyba ten taki dziwny 2+4 procesor (a nie 4+2), tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi jak cholera a w sumie szału nie robi .. Redmi Note 2 lepiej wypada bo tańszy.. 

11 godzin temu, Marvinka napisał:

Taki dowcip był:

Trzy stare góralki siedzą i sobie gadają. Jedna mówi: "a u nas, to rosną ogórki takie wielkie jak ręka" (i tu pokazuje). Druga mówi: "ło, a u nas to obrodziły pomodory, normalnie jak arbuzy" (i tu pokazuje).

Trzecia na to: "e, nieważne jakiego ma, byleby miał dobre serce". ;)

A jak z tym "sercem" w Mi4s? Nie wygląda tak znowu źle, chociaż too 808 to chyba ten taki dziwny 2+4 procesor (a nie 4+2), tak?

Quad-core 1.44 GHz Cortex-A53 + Dual-core 1.82 GHz - Czyli 4+2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, galakty napisał:

Drogi jak cholera a w sumie szału nie robi .. Redmi Note 2 lepiej wypada bo tańszy.. 

Quad-core 1.44 GHz Cortex-A53 + Dual-core 1.82 GHz - Czyli 4+2 .

Czyli dobrze Marvinka mówiła. 2 rdzenie mocniejsze, 4 słabsze. 2+4 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marvinka napisał:

Czyli dobrze Marvinka mówiła. 2 rdzenie mocniejsze, 4 słabsze. 2+4 B)

Kolejność rdzeni nie ustala się po ich taktowaniu. Nie widziałem tego SoC w klastrach, ale z opisu wynika, że ma główne 4 o niższym taktowaniu, a gdy potrzeba mocy, to załącza dodatkowe 2 i wyższym taktowaniu. Czyli 4+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, galakty napisał:

Kolejność rdzeni nie ustala się po ich taktowaniu. Nie widziałem tego SoC w klastrach, ale z opisu wynika, że ma główne 4 o niższym taktowaniu, a gdy potrzeba mocy, to załącza dodatkowe 2 i wyższym taktowaniu. Czyli 4+2

https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/processors/808

Screenshot_1.png.bfa6a19565306b477a06f62

Żeby cię baba do pionu w technikaliach ustawiała... B)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marvinka napisał:

https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/processors/808

 

Żeby cię baba do pionu w technikaliach ustawiała... B)

Baby zazwyczaj ustawiają do pionu i nie ma w tym nic złego .. (STOP :D)

Spotkałem się po prostu na innej stronie z odwrotnymi wartościami. Co i tak nie znaczy tyle, że z cyferek nic nie można wywnioskować. Wszystko zalezy jak jest zbudowany, może działać jako 2+4 lub 4+2, cyfry nam nic nie dadzą :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, galakty napisał:

Baby zazwyczaj ustawiają do pionu i nie ma w tym nic złego .. (STOP :D)

Spotkałem się po prostu na innej stronie z odwrotnymi wartościami. Co i tak nie znaczy tyle, że z cyferek nic nie można wywnioskować. Wszystko zalezy jak jest zbudowany, może działać jako 2+4 lub 4+2, cyfry nam nic nie dadzą :) 

Baba potrafi też położyć do poziomu jak ktoś się za bardzo stawia i to jednym celnym kopniakiem, tak więc ten tego teges, tamtego z wymachiwaniem imponderabliami. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marvinka napisał:

Baba potrafi też położyć do poziomu jak ktoś się za bardzo stawia i to jednym celnym kopniakiem, tak więc ten tego teges, tamtego z wymachiwaniem imponderabliami. ;)

Niestety wiem ;) 

Szukałem na stronkach ale nic nie ma jak te rdzenie działają. Jedynie jak ktoś ma 808 to musiałby w cpu-z czy gdzies sprawdzić jak się włączają. Tak czy inaczej, ma również problemy z throttlingiem jak 810 (może w mniejszym stopniu bo słabszy, ale ma tą bolączkę). Na Ali widziałem 300$ za niego.. 50k Antutu chyba .. Podziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, galakty napisał:

Niestety wiem ;) 

Szukałem na stronkach ale nic nie ma jak te rdzenie działają. Jedynie jak ktoś ma 808 to musiałby w cpu-z czy gdzies sprawdzić jak się włączają. Tak czy inaczej, ma również problemy z throttlingiem jak 810 (może w mniejszym stopniu bo słabszy, ale ma tą bolączkę). Na Ali widziałem 300$ za niego.. 50k Antutu chyba .. Podziękuję 

Wedle CPU-Z rdzenie działają cały czas na najniższym taktowaniu, System sam przerzuca odpowiednio obciążenie-wedle czego? nie wiem..

Tak jest problem z  throttlingiem zazwyczaj wyłącza się jeden rdzeń A57- drugi działa na pełnej mocy. Mam Mi4C Telefon jest bardzo szybki jednak Mi4S bym nie kupił za duży podatek od nowości, wolał bym już Mi5 albo taniej Mi4C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, senq napisał:

Wedle CPU-Z rdzenie działają cały czas na najniższym taktowaniu, System sam przerzuca odpowiednio obciążenie-wedle czego? nie wiem..

Tak jest problem z  throttlingiem zazwyczaj wyłącza się jeden rdzeń A57- drugi działa na pełnej mocy. Mam Mi4C Telefon jest bardzo szybki jednak Mi4S bym nie kupił za duży podatek od nowości, wolał bym już Mi5 albo taniej Mi4C.

Może ma lepszy aparat itp, ale jakbym miał teraz kupić Xiaomi, to brałbym Mi4C własnie, tani jest. Płacić za Mi4S i Snapa 808 tyle pieniędzy to trochę głupota. Aż tak im zależy na tworzeniu nowych odświeżonych modeli? Za mało mamy Samsungów co rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...