Skocz do zawartości

Coraz mnie ramu...


SETH

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zauważyłem, że z dnia na dzień gdzieś mi ucieka trochę ramu i koniec końców przez miesiąc czasu z 2gb wolnych zrobiło się 950mb i tu pytanie jak sprawić żeby spowrotem było wolnego 2gb? mało mam apek zainstalowanych. regularnie usuwam cache itp. Po restarcie przez chwilę się ok, a później znwou :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że ten post to taki żarcik?!

Ja jadę na ~300 MB wolnego RAM... Czy to oznacza śmierć mojego telefonu i już jutro dać go do utylizacji?

Nie patrz na ten wskaźnik wolnego RAM. Nie sugeruj się w ogóle tą wartością. Jak telefon będzie miał lagi, nie będzie nadawał się do użytku - wtedy możesz rozmyślać o co kaman. Używaj telefonu i nie patrz na nic. Poczytaj też o zarządzaniu pamięcią RAM w Androidzie.

MI4W+sMIUI5.11.5+MiBand+Tapatalk+SwiftKey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAM będzie zawsze na odpowiednim poziomie. Jak system będzie potrzebował więcej pamięci, ubije aplikacje o najmniejszym priorytecie ... To, że spada po miesiącu do jakiejś tam wartości, nie oznacza, że po 2-ch msc będziesz go mieć ZERO.

Może znajdę link, gdzie bardzo fajnym językiem było wyjaśnione SZCZEGÓŁOWO działanie pamięci RAM na Androidzie.

MI4W+sMIUI5.11.5+MiBand+Tapatalk+SwiftKey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakładać kolejnego tematu.. Czy możliwe, że niestandardowe motywy dodatkowo obciążają system? 

Swoją drogą szukam jakiegoś ładnego motywu na blokadę ekranu (z powiadomieniami) i pasek statusu. Oczywiście darmowych, przeszukałem już chyba prawie całą apkę "motywy" i żadna mi nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...