Skocz do zawartości

Redmi 2 czy Redmi 3


mkeram

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Naczytałem się i naoglądałem recenzji jakie te telefony są wspaniałe i postanowiłem sobie jeden z nich sprawić. Niestety nie wiem, który do moich trochę nietypowych potrzeb będzie najlepszy.

Potrzebuję telefon

- na 2 karty sim (plus i orange z pinem)

- jeśli to możliwe chciałbym by dało się korzystac z LTE z obu kart nie naraz, tylko jak jedna karta nie będzie miała zasięgu to, żeby dało się przełączyć na drugą i by net działał jeśli druga karta będzie w zasięgu LTE.

- żeby bateria trzymała min 2 dni.

- internet będzie słuzył głównie do poczty i www. Bez filmików i gier. Mimo małych wymagań i małego zużycia miesięcznego bardzo zalezy mi na LTE bo 3g niezaleznie od opa u mnei działa tragicznie

- bezproblemowo dzwonić

- idealnie jakby był mniejszy od 5cali

 

Nie potrzebuję:

- grać

- wodotrysków

- dodatkowej karty pamięci

 

Rozważam: Redmi2 1GB, Redmi2 2GB i Redmi 3.

Czy możecie coś doradzić? czy któryś z powyższych się nada? Może jakiś inny w rozsądnej cenie?

 

Pozdrawiami

Mkeram

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tpawel napisał:

Redmi 3 w tym momencie jest dobrym wyborem, chwile trzeba czekac na miui polska,ale wydaje mi sie ze warto

 

Czy redmi 3 umożliwia korzystanie z LTE na obu kartach czy tylko jednej? Jeśli dobrze widziałem to karty są różnych rozmiarów w poszczególnych slotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, jak kupię redmi3 to żadnej funkcjonalności redmi2 nie stracę? Głownie chodzi mi o mozliwość korzystania z LTE na obu kartach (nie jednocześnie). Rozmowy w obu modelach mają podobną jakość? Zyskuję większy wyświetlacz i niestety trochę większa obudowę oraz dużo lepszą baterię. Rażących problemów z redmi3 nie ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamiljuras1900 napisał:

Ale nie kazdy zna angielski. Szczegolnie osoby starsze przez co trudniej pozniej sprzedac tel

Że niby ciężko sprzedać telefon z językiem angielskim? Kurde! Rozbawiłeś mnie! :)

Bierz Redmi 3 i się nawet nie zastanawiaj, po co iść w zeszłoroczny model, jeżeli stać Cię na tegoroczny ze sporo lepszym procesorem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nezumi napisał:

Że niby ciężko sprzedać telefon z językiem angielskim? Kurde! Rozbawiłeś mnie! :)

Bierz Redmi 3 i się nawet nie zastanawiaj, po co iść w zeszłoroczny model, jeżeli stać Cię na tegoroczny ze sporo lepszym procesorem? :)

To napisz na allegro brak jezyka Polskiego zobaczysz jak spadnie zainteresowanie aukcja. Mimo ze wiekszosc ludzi zna jezyk angielski to pokolonie naszych rodziców nie poradzi sobie  z tel w jezyku agnielskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamiljuras1900 napisał:

To napisz na allegro brak jezyka Polskiego zobaczysz jak spadnie zainteresowanie aukcja. Mimo ze wiekszosc ludzi zna jezyk angielski to pokolonie naszych rodziców nie poradzi sobie  z tel w jezyku agnielskim

Kurde, to moi rodzice są nadzwyczajni :D (w sumie, nie zaprzeczam!) :D. Żyjemy w XXIw, gdzie język angielski jest normą, każdy zna chociażby podstawy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamiljuras1900 napisał:

To napisz na allegro brak jezyka Polskiego zobaczysz jak spadnie zainteresowanie aukcja. Mimo ze wiekszosc ludzi zna jezyk angielski to pokolonie naszych rodziców nie poradzi sobie  z tel w jezyku agnielskim

Zanim zdecydujesz się na sprzedaż tego telefonu już dawno będziesz miał w nim język polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz na allegro brak jezyka Polskiego zobaczysz jak spadnie zainteresowanie aukcja. Mimo ze wiekszosc ludzi zna jezyk angielski to pokolonie naszych rodziców nie poradzi sobie  z tel w jezyku agnielskim

I to pokolenie O ktorym piszesz napewno kupuje na allegro telefon :-)

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...