Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] [Sprzedam] Xiaomi Mi4i 16gb Biały Wersja Hong Kong


Mymi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi4i kupiony w Hong Kongu

Opis: Jak w temacie. Telefon jest w stanie bardzo dobrym ponieważ praktycznie cały czas był nieużywany. Miałem go przez około tydzień po czym wróciłem do iPhona. Potrzebny mi był do pracy (Android) do testowania aplikacji. Po tygodniowym teście telefon cały czas leżał i służył jako pojemnik na karty sim aby móc dostawać spam smsy z Orange ;) Telefon posiada oryginalny, dosyć stary MIUI Eng international. Nie przejmowałem się aktualizacjami albo MIUI Polska, ponieważ tak jak wyżej, nie używałem go na co dzień.

Zalety:

- Mi4i!

- nieużywany

- tani :)

- w Polsce, nie ma vatu cła i zusu ;)

- prawdopodobnie mam do niego oryginalną, nieotwarą folię ochronną od Xiaomi. Standardowy zestaw od Xiaomi czyli dwie folie, sciereczka do czyszczenia 

Wady:

- telefon jest w stanie bardzo dobrym ALE nie idealnym. Z jakiegoś powodu obtarłem róg (widać na zdjęciu)

- nie mam pudełka, instrukcji, przejściówki itp,  jak brałem to zajmowały miejsce i niestety... wylądowały w koszu :/

Cena: 700zł - taniooo (+ koszty przesyłki, w zależności co ktoś wybierze)

Kontakt: Poprzez forum. Wolałym odbiór osobisty ale że telefon jest w tak zwanym nigdzie (okolice Zamościa), więc może się nie dać

Allegro: nie wystawiam na razie na Allegro, zacznę tutaj. Jak ktoś chce, to się poświęcę ale dorzucę do ceny koszty prowizji Allegro oraz hm, 20zł za mój czas ;)

[EDIT] Zapomniałem dodać, jestem w innej strefie czasowej więc będę odpisywał o dziwnych godzinach :)

Zdjęcia:

 

mi4i.pic.jpg

mi4i2.pic.jpg

mi4iback.pic.jpg

mi4icover.pic.jpg

mi4i_data.jpg

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...