Skocz do zawartości

Mi4s (i nie ma tu ukrytego kuponu na 5% zniżki).


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Ostatnio głośno jest o Xiaomi Mi5 - a przecież możemy wybrać alternatywę dla niego. W przedsprzedaży mamy XIAOMI Mi4s. Zaczyna mi się to kojarzyć z ajfonami, ale mniejsza... :D

geekbuying-983652cd-92a3-4e12-ba50-c67eb

Specyfikacja prezentuje się następująco:

  • 5.0" wyświetlacza LED, rozdzielczość FHD 1920x1080
  • Snapdragon 808 64-bit Hexa Core, GPU: Adreno 418
  • MIUI 7 (oparty na Android 6.0), 3GB RAM + 64GB ROM
  • Dual Sim (dual standy), 1 Micro SIM + 1 Nano SIM lub 1 Micro SIM + 1 Micro SD
  • 13.0MP z tyłu i 5.0MP do samouderzeń :D 
  • Sieci i pasma: 2G GSM 850/900/1800/1900MHz; (BC0 / BC1)
  • 3G WCDMA 850/900/1900/2100MHz; CDMA (BC0 / BC1)
  • 4G FDD-LTE: 1800/2100/2600MHz; TDD-LTE: B38/B39/B40/B41

KUPON 5% dla zamówień do 250$: GEEKBUYING5

geekbuying-18fcf2b5-c257-468a-89c7-23cef
 

Cena? 350$ (1400 zł).  Powiem Wam, że jakoś widzi mi się to jako taki lepszy OnePlus X. Co myślicie?

 

ps. Kto znalazł kupon niech się pochwali. :D 

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma dobre parametry, wyglądem rzeczywiście przypomina iphona.

Ale jak by nie było ma to czego szukałem - obudowa z Mi4 i lepsze bebechy.

Planuje go na mój pierwszy tel Xiaomi. Czekam jedynie aż wystawi go   http://technos-online.pl/

Pytanie tylko kiedy  to nastąpi i w jakiej cenie będą go sprzedawali. Ewentualnie gdzie indziej go zakupić (obowiązkowo design black ;p)?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dranzeer napisał:

Telefon ma dobre parametry, wyglądem rzeczywiście przypomina iphona.

Ale jak by nie było ma to czego szukałem - obudowa z Mi4 i lepsze bebechy.

Planuje go na mój pierwszy tel Xiaomi. Czekam jedynie aż wystawi go   http://technos-online.pl/

Pytanie tylko kiedy  to nastąpi i w jakiej cenie będą go sprzedawali. Ewentualnie gdzie indziej go zakupić (obowiązkowo design black ;p)?

Hmmm, co do wspomnianego sklepu - są opinie na allegro, są tutaj na forum... Nie mogę się szeroko wypowiadać co o tym myślę, ale nie lubię pośredników. Przykładowo, jeśli mogę kupić coś za 1000 zł to po co mam dawać 1200 za złudną gwarancję na terenie kraju? :) 

Mi4s jest dostępny w kilku sklepach internetowych. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr bierz pod uwagę, że dużo osób szuka Xiaomi z fakturą VAT 23% i na prawdę jest to korzyść dla firmy. Cały VAT odliczy jak i dochodowy 19%. Także ja mając firmę i kupując drożej jestem w stanie jeszcze na podatkach obniżyć sobie cenę takiego telefonu i w praktyce wyjdzie niżej niż od chińczyka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sam kupiłem u Technos z tego względu, mając działalność z 1200 robi się 820, a i gwarancja dla mnie mniej złudna niż w Chinach. (nie znaczy że w nią w100% wierzę, nie korzystałem nie oceniam)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrosi napisał:

Znów, będąc regularnym sprzedawcą, umieszczasz tematy w niewłaściwym dziale - poza giełdą?

Cześć! Nie zajmuję się sprzedażą. Nie pasuję do działu "Giełda", nie pasuję też do poddziału "Sprzedawcy". Jestem tylko od udostępniania szerszemu gronu promocji na produkty marki Xiaomi. :) Jeśli uważasz, że temat powinien znajdować się w innym dziale - jesteś moderatorem, możesz przecież zdecydować o przeniesieniu zarówno tego tematu, jak i tematów z grudnia. ;)

Jestem asertywny i nie wklejam każdej oferty, którą "zalecone" mam wkleić. Nie zarabiam na sprzedaży sklepu. Zawsze dopasowuję się do regulaminu, jeśli jednak mimo chęci robię coś nie tak - napisz mi proszę na PW co robię źle i jak mam to zmienić.

Edit: założyłem, że skoro od początku mojej działalności nikt tematów nie przenosi to znaczy, że spełniają regulamin i są w dobry miejscu. Sam po ostatnim Twoim komentarzu zgłosiłem wątek z Mi5 do przeniesienia i trafił do... "pozostałych urządzeń Xiaomi". ;) 

15 godzin temu, Wariat napisał:

Piotr bierz pod uwagę, że dużo osób szuka Xiaomi z fakturą VAT 23% i na prawdę jest to korzyść dla firmy. Cały VAT odliczy jak i dochodowy 19%. Także ja mając firmę i kupując drożej jestem w stanie jeszcze na podatkach obniżyć sobie cenę takiego telefonu i w praktyce wyjdzie niżej niż od chińczyka :)

Nie patrzyłem nigdy w taki sposób, to jest jakieś rozwiązanie. :) Ale zgłaszając dobrowolnie paczkę do UC w celu opłaty VATu (gdyby sami go nie naliczyli) również możesz go odliczyć, prawda?

Edytowane przez piotr.geekbuying
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotr.geekbuying napisał:

 

Nie patrzyłem nigdy w taki sposób, to jest jakieś rozwiązanie. :) Ale zgłaszając dobrowolnie paczkę do UC w celu opłaty VATu (gdyby sami go nie naliczyli) również możesz go odliczyć, prawda?

Nie wgłębiałem się w przepisy, ale raczej można byłoby VAT odliczyć. Musiałbym mieć tylko fakturę na firmę od sklepu, którego kupiłem + dodatkowo podejrzewam, że trzeba wypełnić deklaracje jakąś odnośnie importu spoza UE. Ale no niestety nie jestem tego pewien, stąd mogę się mylić. Tak czy siak, sporo zachodu, także bezpieczniej mi kupić w Polsce od importera :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2016o13:48, kubackjeee napisał:

no ale gdzie facet ze zlotym telefonem :/

No jak to? Białe najki, złoty smartfon i koniecznie łańcuch. Stylówka każdego szanującego się kozaka :D

A tak serio to czarny zdecydowanie wygrywa.

EDIT: KUPON NA 6$ (nic nie mówcie, ta polityka... :D): XIAOMI4S

Edytowane przez piotr.geekbuying
KOOPON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...