Skocz do zawartości

Zakup MI5


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka powiedzcie jak to jest z tymi cenami MI5 bo na konferencji z Barcelony najdroższa opcja ma kosztowac 420usd jakos tak ale w sklepach ceny sa kosmiczne od 480usd do 600usd za wersję MI5 pro , wiadomo teraz jest presale bo dostępne będą od 1 marca , czy ta cena po pierwszym marca się zmieni na mniejszą ? ja nie pamiętam jak to było w przypadku MI4 bo kupiłem go rok po premierze ale teraz korci mnie żeby juz zamówic sprzedam tylko Galaxy S6 i kombinuje jak zakupic MI5 tylko skąd najlepiej wiadomo chciałbym wersję MI5 pro ale 600USD to dla mnie stanowczo za dużo :) najtaniej jest chyba na ibuygou.com najtansza wersja jest za 372USD a wersja PRO za 483 USD tylko pytanie czy bedzie taniej ? :) pozdro dzięki za podpowiedzi  ps . jeszcze takie pytanie jak jest z cłem na ibuygou.com ? ktoś zamawiał bo jak do tej ceny jeszcze doliczą VAT i cło to cena telefonu robi sie kosmiczna :) 

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie patrz na ceny z konferencji bo to ceny na rynek chiński a żeby dostać telefon z chin ktoś musi go od xiaomi kupić a potem przesłać do Ciebie. Ilość pośredników rośnie a każdy chce zarobić.

Uprzedzajac pytanie- nie da się zamówić do Polski ze strony xiaomi.

Vat (cła nie ma) możesz dostać lub nie - 50/50.

Ibuygou oferowało kiedyś za iles tam dolarów ubezpieczenie od vatu - więc jeśli byś dostał to by Ci zwrócili kasę.

Jest dużo wątków na pytania które zadajesz. Pamiętaj że jeśli czegoś nie wiesz to na 90% już ktoś na forum o to spytał :-)

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, interno napisał:

Witam

Dołączam się do pytania Kolegi, jak było z Mi4? Cena również była dużo wyższa tuż po premierze?

Tez planuję zamówić...

 

https://web.archive.org/web/20140615000000*/http://ibuygou.com

Sprawdzcie sobei ceny z ibg sami. Wystarczy wybrac rok i niebieskie kolko z kalendarza ponizej, a potem otworzy sie stara strona ibg i tam xiaomi phones - mi4.

20 sierpnia 2014 niedlugo po premierze mi4 3/16/wcdma - 410$

11 pazdziernika - 380$

17 marca 2015 - 350$

23 kwietnia - 310$

Ciezko wyrokowac jak bedzie w przypadku mi5, moze spadnie delikatnie, moze troszke wiecej, ze wzgledu na konkurencje aliexpress i sklepow internetowych.

Ale czy beda to bardzo znaczace kwoty - szczerze mowiac watpie. Raczej te kilkanascie dolarow/funtow w ciagu pierwszego miesiaca. Oczywiscie to tyko moje wrozenie z fusow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba się rozwodzić, czy Mi4 też tak miał. To normalne, że high end od danego producenta, na który ludzie przebierają nogami od roku, będzie miał cenę wyższą po premierze, niż za jakiś (krótszy / dłuższy) czas. Ciśnienie opadnie w końcu. Dotyczy to Samsunga, Xiaomi, Panasonica, GoClevera, czy papieru Velvet.

MI4W+sMIUI5.11.5+MiBand+Tapatalk+SwiftKey

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie sytuacje delikatnego obniżenia ceny mogłoby przyspieszyć wypuszczenie przez Xiaomi, jakąś wersję high endu - Note (~5,7 cali) . Bo dużo osób marudziło, że MI5 jest za mały i nie chcą się przesiąść tylko z powodu rozmiarów.

Ale nie mam pojęcia, kiedy Xiaomi robi kolejne konferencje, kiedy są jakieś targi, kiedy (czy w ogóle) mają w planach wydać kolejny model. Pewnie coś bliżej lipca/sierpnia.

MI4W+sMIUI5.11.5+MiBand+Tapatalk+SwiftKey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2016o10:39, kulig007 napisał:

Tu nie trzeba się rozwodzić, czy Mi4 też tak miał. To normalne, że high end od danego producenta, na który ludzie przebierają nogami od roku, będzie miał cenę wyższą po premierze, niż za jakiś (krótszy / dłuższy) czas. Ciśnienie opadnie w końcu. Dotyczy to Samsunga, Xiaomi, Panasonica, GoClevera, czy papieru Velvet.

MI4W+sMIUI5.11.5+MiBand+Tapatalk+SwiftKey

A kiełbasy śląskiej ?;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ibg można kupić mi5pro za 1700 dolaczajac full ubezpieczenie(VAT+Cło+przesyłka), przesyłka dhl, rok gwarancji wyjdzie 1900 ;) 

Edit:
XDDDDD Wybaczcie.. Wczoraj jeszcze można było kupić za 1700 dziś ju wzrosło do 1900 wybaczcie ;c 

Edytowane przez Bobson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Zarejestrowałem się właśnie na ibuygo i chcialem kupic mi5 obniżając cenę za pomocą kuponu dla nowych klientow, ale jak juz mam telefon w koszyku to pole, gdzie mozna wprowadzic kod promocyny - okazało się nieaktywne. Ktos wie dlaczego? Po co sa te kupony skoro nie mozna ich uzyc?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kulig007 napisał:

 

Ktoś już pisał, na nowe modele Xiaomi kody nie obowiązują

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Dzięki za info, nie wiedziałem. Trudno. W takim razie biore bez kodu. No niestety biały, bo jak przeczytałem czarne będą dostepne duzo pozniej (chyba, że to plota?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...